Tom Clancy’s Jack Ryan (2018) me Titra Shqip: Sezoni 2

Oct. 31, 2019
Vlerësimi juaj: 0
10 1 votë

Pas gjurmimit të një dërgese potencialisht të dyshimtë të armëve ilegale në xhunglën venezueliane, oficeri i CIA -s Jack Ryan niset për në Amerikën e Jugut për të hetuar. Veprimet e Jack kërcënojnë të zbulojnë një komplot të gjerë, duke e çuar atë dhe shokët e tij operativë në një mision që përfshin globin.

Shpërndarë0