Tom Clancy’s Jack Ryan (2018) me Titra Shqip: Sezoni 1

Aug. 30, 2018
Vlerësimi juaj: 0
5 1 votë

Kur analisti i CIA -s Jack Ryan has në një seri të dyshimtë transfertash bankare kërkimi i tij për përgjigje e tërheq atë nga siguria e punës në tavolinën e punës dhe e katapulton atë në një lojë vdekjeprurëse të maces dhe miut në të gjithë Evropën dhe Lindjen e Mesme, me një figurë terroriste në rritje që po përgatitet për një sulm masiv kundër SHBA dhe aleatëve të saj.

 

Tom Clancy’s Jack Ryan: Sezoni 1 me Titra Shqip

Shpërndarë0