Titans (2018) me Titra Shqip: Sezoni 3

Aug. 12, 2021
Vlerësimi juaj: 0
6 1 votë

Në sezonin e tretë të Titans, rrethanat tërheqin heronjtë tanë në Gotham City, ku ata do të ribashkohen me miqtë e vjetër dhe do të përballen me kërcënime të reja.

Shpërndarë0