The Vampire Diaries 2009 me Titra Shqip: Sezoni 2

Sep. 09, 2010
Vlerësimi juaj: 0
10 1 votë

Këtë sezon, paraqitja e Katherine në Mystic Falls do të hedhë një çelës në trekëndëshin e dashurisë midis Stefan, Elena dhe Damon, dhe banorët e tjerë të Mystic Falls duhet të zgjedhin anët pasi bien viktima të një race të re rreziku. Miqësi të reja dhe të papritura do të krijohen, aleatët do të bëhen armiq dhe zemrat do të thyhen. Plus, Stefan dhe Damon do të detyrohen të përballen me një vampir më të lig dhe djallëzor sesa menduan të jetë e mundur.

Shpërndarë0