The O.C. (2003) me Titra Shqip: Sezoni 2

Nov. 04, 2004
Vlerësimi juaj: 0
10 1 votë

Në fund të sezonit të kaluar, Ryan u kthye në Chino për të mbrojtur ish të dashurën e tij shtatzënë nga ish i dashuri i saj abuziv dhe, me largimin e shokut të tij të vetëm në Newport Beach, Seth vendosi të bënte atë që kishte planifikuar gjithmonë: të lundronte në jahtin e tij, Summer Breeze, dhe ikën nga Newport Beach. Me largimin e Sethit dhe Ryanit, Kirsten dhe Sandy përpiqen të qëndrojnë të zënë me një projekt rimodelimi në shtëpi, ndërsa Julie dhe Caleb vendosen në rezidencën e tyre të mrekullueshme në Newport Beach. Por tani vera ka mbaruar, shkolla po fillon dhe Ryan dhe Seth nuk gjenden askund.

Shpërndarë0