Your Honor 2020

Your Honor 2020

Dec. 06, 2020
Vlerësimi juaj: 0
9 2 vota

Sezone dhe episode

1Sezoni 1 Dec. 06, 2020

Regjizori

Peter Moffat
Regjizori

Aktorët

Bryan Cranston isMichael Desiato
Michael Desiato
Hunter Doohan isAdam Desiato
Adam Desiato
Michael Stuhlbarg isJimmy Baxter
Jimmy Baxter
Sofia Black-D'Elia isFrannie Latimer
Frannie Latimer
Carmen Ejogo isLee Delamere
Lee Delamere
Isiah Whitlock Jr. isCharlie Figaro
Charlie Figaro
Hope Davis isGina Baxter
Gina Baxter
Lilli Kay isFia Baxter
Fia Baxter
Amy Landecker isNancy Costello
Nancy Costello

Video trailer

Përshkrimi i Filmit

Your Honor 2020 me titra shqip

Bryan Cranston (legjendari Walter White i Breaking Bad) është protagonisti i mini-serisë amerikane, një adaptim i një seriali origjinal izraelit, i cili futet në sistemin gjyqësor dhe realitetin e shtresuar të krimit në qytetin e New Orleans: një thriller gjyqësor i shkruar nga Peter Moffat, regjizori i The Night Of.

 

Your Honor 2020 me titra shqip – Për çfarë flet?

Michael Desiato është një gjykatës i respektuar i vendosur në New Orleans. Por kur djali i tij Adam gjendet në qendër të një krimi që përfshin djalin e një bosi të Mafias në qytet, pozicioni i tij ndërlikohet dhe udhëtimi i tij personal në krimin e qytetit e çon atë në një botë gënjeshtrash, mashtrimesh, intrigash dhe zgjedhjesh. e vështirë

Your Honor 2020
Your Honor 2020
Your Honor 2020
Your Honor 2020
Your Honor 2020
Titulli origjinal Your Honor
Vlerësimi TMDb 8.2 684 vota
Transmetuar në dt: Dec. 06, 2020
Përfunduar në dt: Feb. 14, 2021
Sezone 1
Episodet 10
Kohëzgjatja mesatare 60 minuta
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Dexter (2006) me Titra Shqip
The Serpent 2021
Jupiter’s Legacy 2021
Elite Short Stories: Omar Ander Alexis (2021) me Titra Shqip
Yasuke 2021
The Queen’s Gambit 2020
Love Alarm 2019
Skylines 2019
Lupin 2021 me Titra Shqip
Vikings (2013)
Elite (2018) me Titra Shqip
The Mess You Leave Behind (2020) me Titra Shqip