Young Royals (2021) me Titra Shqip

Young Royals (2021) me Titra Shqip

Jul. 01, 2021
Vlerësimi juaj: 0
5 1 votë

Sezone dhe episode

1Sezoni 1 Jul. 01, 2021

Regjizori

Lisa Ambjörn
Regjizori

Aktorët

Video trailer

Përshkrimi i Filmit

Drama adoleshente suedeze e prodhuar nga Netflix nuk merret me asnjë adoleshent: dramat dhe konfliktet tipike të moshës zmadhohen dhe komplikohen nga mjedisi, që është ai i mbretërve suedezë. Çfarë do të mbizotërojë: përgjegjësia e rolit apo dëshira për liri, pavarësi dhe përmbushje personale?

 

 

Young Royals – Për çfarë bëhet fjalë?

Princi Wilhelm i familjes mbretërore suedeze sapo ka hyrë në një kolegj prestigjioz, Hillerska, por nuk është gjithçka e thjeshtë për të, ndoshta më e vështirë se për ndonjë nga bashkëmoshatarët e tij. Ndërsa përshtatet me jetën e tij të re brenda shkollës, ai do të përfundojë duke kultivuar një ëndërr lirie që duket e papajtueshme me atë që familja e tij pret prej tij. Mbi të gjitha, thirrja e një dashurie të pakushtëzuar që nuk lidhet me mjedisin e tij do ta bëjë atë të lëkundet kur duhet të marrë një vendim për të ardhmen e tij.

Young Royals (2021) me Titra Shqip
Young Royals (2021) me Titra Shqip
Young Royals (2021) me Titra Shqip
Young Royals (2021) me Titra Shqip
Young Royals (2021) me Titra Shqip
Young Royals (2021) me Titra Shqip
Young Royals (2021) me Titra Shqip
Titulli origjinal Young Royals
Vlerësimi TMDb 9.1 313 vota
Transmetuar në dt: Jul. 01, 2021
Përfunduar në dt: Jul. 01, 2021
Sezone 1
Episodet 6
Kohëzgjatja mesatare 45 minuta
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Driven (2018) me Titra Shqip
A Discovery of Witches 2018
Innocent 2017
Elite Short Stories: Carla Samuel (2021) me Titra Shqip
Clickbait (2021) me Titra Shqip
Extant 2014
NOS4A2 (2019) me Titra Shqip
30 Coins 2020
Respect 2020
Dietland (2018)
Elite Short Stories: Nadia Guzmán (2021) me Titra Shqip
The Undoing 2020