Yasuke 2021

Yasuke 2021

Apr. 29, 2021
Vlerësimi juaj: 0
10 1 votë

Sezone dhe episode

1Sezoni 1 Apr. 29, 2021

Regjizori

LeSean Thomas
Regjizori

Aktorët

Lakeith Stanfield isYasuke (voice)
Yasuke (voice)
Takehiro Hira isOda Nobunaga (voice)
Oda Nobunaga (voice)
Maya Tanida isSaki (voice)
Saki (voice)
Ming-Na Wen isNatsumaru (voice)
Natsumaru (voice)
Noshir Dalal isMitsuhide (voice)
Mitsuhide (voice)
Paul Nakauchi isMorisuke (voice)
Morisuke (voice)
Darren Criss isHaruto (voice)
Haruto (voice)
Dia Frampton isIshikawa (voice)
Ishikawa (voice)
Julie Marcus isNikita (voice)
Nikita (voice)

Video trailer

Përshkrimi i Filmit

Yasuke 2021 me Titra Shqip

Në një Japoni feudale të shkatërruar nga lufta e mbushur me magji, ronini më i madh i njohur, Yasuke, lufton për të ruajtur një ekzistencë paqësore pas një jete të kaluar dhune. Por kur një fshat lokal bëhet qendra e trazirave shoqërore midis daimyo-ve ndërluftuese, Yasuke duhet të marrë shpatën e tij dhe të transportojë një fëmijë misterioz, i cili është shënjestra e forcave të errëta dhe komandantëve të etur për gjak.

Yasuke 2021
Yasuke 2021
Yasuke 2021
Yasuke 2021
Titulli origjinal Yasuke
Vlerësimi TMDb 8.1 99 vota
Transmetuar në dt: Apr. 29, 2021
Përfunduar në dt: Apr. 29, 2021
Sezone 1
Episodet 6
Kohëzgjatja mesatare 28 minuta
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

The Flash (2014) me Titra Shqip
The Mess You Leave Behind (2020) me Titra Shqip
Chapelwaite (2021) me Titra Shqip
Dinotopia (2002) me Titra Shqip
Your Honor 2020
Money Heist (2017) me Titra Shqip
Lost in Space 2018
The Chestnut Man (2021) me Titra Shqip
Vagabond (2019)
Atypical (2017) me Titra Shqip
Tell Me a Story 2018
Dopesick (2021) me Titra Shqip