Who Killed Sara? (2021)

Who Killed Sara? (2021)

Mar. 24, 2021
Vlerësimi juaj: 0
8 1 votë

Sezone dhe episode

1Sezoni 1 Mar. 24, 2021
2Sezoni 2 May. 19, 2021
10

Regjizori

Aktorët

Manolo Cardona isAlex Guzmán
Alex Guzmán
Carolina Miranda isElisa Lazcano
Elisa Lazcano
Claudia Ramírez isMariana Lazcano
Mariana Lazcano
Eugenio Siller isJose Maria
Jose Maria
Alejandro Nones isRodolfo Lazcano
Rodolfo Lazcano

Video trailer

Përshkrimi i Filmit

Dramë meksikane prodhuar nga Netflix, ¿Quién mató a Sara? (Kush e vrau Sara?) është një thriller i errët i përshkuar nga marrëdhëniet e ndërlikuara familjare, por mbi të gjitha nga etja e protagonistit për hakmarrje. Një histori e konceptuar nga kiliani José Ignacio Valenzuela që bëhet gjithnjë e më shqetësuese ndërsa përparon.

 

 

Who Killed Sara? (2021) – Për çfarë flet?

Alex Guzmán u akuzua padrejtësisht për vrasjen e motrës së tij, i futur në kurth nga familja Lazzano pa qenë në gjendje të provonte pafajsinë e tij. Kështu që atij iu desh të bënte tetëmbëdhjetë vjet burg, por kur më në fund del nga burgu ai ka vetëm një qëllim: të zbulojë se kush ishte autori i vërtetë i vrasjes.

Ai nuk e di që kërkimi i tij do ta tërheqë atë në një situatë gjithnjë e më të rrezikshme, në të cilën ai madje do të tundohet të heqë dorë nga hakmarrja që ai kishte imagjinuar dhe dëshiruar.

Who Killed Sara? (2021)
Who Killed Sara? (2021)
Who Killed Sara? (2021)
Who Killed Sara? (2021)
Who Killed Sara? (2021)
Titulli origjinal ¿Quién mató a Sara?
Vlerësimi TMDb 7.7 801 vota
Transmetuar në dt: Mar. 24, 2021
Përfunduar në dt: May. 19, 2021
Sezone 2
Episodet 18
Kohëzgjatja mesatare 40 minuta
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Elite Short Stories: Carla Samuel (2021) me Titra Shqip
Yellowjackets (2021) me Titra Shqip
Lupin 2021 me Titra Shqip
Made For Love 2021
SEAL Team (2017) me Titra Shqip
Jupiter’s Legacy 2021 me Titra Shqip
The Wheel of Time (2021) me Titra Shqip
Pretty Little Liars (2010) me Titra Shqip
Chucky (2021) me Titra Shqip
Behind Her Eyes 2021
Elite (2018) me Titra Shqip
Atypical (2017) me Titra Shqip