WandaVision 2021

WandaVision 2021

Jan. 15, 2021
Vlerësimi juaj: 0
10 1 votë

Sezone dhe episode

1Sezoni 1 Jan. 15, 2021

Regjizori

Jac Schaeffer
Regjizori

Aktorët

Elizabeth Olsen isWanda Maximoff / Scarlet Witch
Wanda Maximoff / Scarlet Witch
Paul Bettany isVision / The Vision
Vision / The Vision
Kathryn Hahn isAgnes / Agatha Harkness
Agnes / Agatha Harkness
Teyonah Parris isMonica Rambeau / Geraldine
Monica Rambeau / Geraldine
Randall Park isJimmy Woo
Jimmy Woo
Kat Dennings isDarcy Lewis / The Escape Artist
Darcy Lewis / The Escape Artist

Video trailer

Përshkrimi i Filmit

Wanda Maximoff dhe Vision – dy qenie super të fuqishme që jetojnë jetë të idealizuar periferike – fillojnë të dyshojnë se gjithçka nuk është ashtu siç duket.

WandaVision 2021
WandaVision 2021
WandaVision 2021
WandaVision 2021
WandaVision 2021
WandaVision 2021
WandaVision 2021
WandaVision 2021
WandaVision 2021
WandaVision 2021
Titulli origjinal WandaVision
Vlerësimi TMDb 8.4 8,629 vota
Transmetuar në dt: Jan. 15, 2021
Përfunduar në dt: Mar. 05, 2021
Sezone 1
Episodet 9
Kohëzgjatja mesatare 36 minuta
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Professionals 2020
How to Sell Drugs Online (Fast) (2019) me Titra Shqip
DOTA: Dragon’s Blood 2021
Arcane (2021) me Titra Shqip
Almost Human (2013) me Titra Shqip
50M² 2021
Ginny & Georgia 2021
Sexify 2021
Squid Game (2021) me Titra Shqip
Midnight Mass (2021) me Titra Shqip
Deadly Class 2019
Arrow (2012) me Titra Shqip