Walker 2021

Walker 2021

Jan. 21, 2021
Vlerësimi juaj: 0
10 1 votë

Sezone dhe episode

1Sezoni 1 Jan. 21, 2021
10

Regjizori

Anna Fricke
Regjizori

Aktorët

Jared Padalecki isCordell Walker
Cordell Walker
Lindsey Morgan isMicki Ramirez
Micki Ramirez
Keegan Allen isLiam Walker
Liam Walker
Kale Culley isArlo Walker
Arlo Walker
Violet Brinson isStella Walker
Stella Walker
Mitch Pileggi isBonham Walker
Bonham Walker
Molly Hagan isAbeline Walker
Abeline Walker
Coby Bell isCaptain Larry James
Captain Larry James

Video trailer

Përshkrimi i Filmit

Seriali Walker 2021 me titra shqip përqendrohet te Cordell Walker, një i ve dhe baba i dy fëmijëve dhe me kodin e tij moral të vecantë, i cili kthehet në shtëpi në Austin pasi ishte si agjent i fshehtë për dy vjet, vetëm për të zbuluar se ka më shumë punë për të bërë në shtëpi. Ai përpiqet të rilidhet me fëmijët e tij, të lundrojë në përleshjet me familjen e tij konservatore dhe të gjejë gjuhë të papritur të përbashkët me partnerin e tij të ri (një nga gratë e para në historinë e Texas Rangers), ndërsa gjithnjë e më shumë bëhet për rrethanat që lidhen me vdekjen e gruas së tij.

Walker 2021
Walker 2021
Titulli origjinal Walker
Vlerësimi TMDb 6.9 129 vota
Transmetuar në dt: Jan. 21, 2021
Përfunduar në dt: Jun. 10, 2021
Sezone 1
Episodet 14
Kohëzgjatja mesatare 45 minuta
Shpërndarë1

Tituj të Ngjashëm

Titans (2018) me Titra Shqip
Alice in Borderland (2020) me Titra Shqip
Squid Game (2021) me Titra Shqip
Superman & Lois 2021 me Titra Shqip
The Pacific 2010
Yasuke 2021
Pacific Rim: The Black 2021
Breakout Kings (2011) me Titra Shqip
Outer Banks (2020) me Titra Shqip
The Mandalorian 2019
DOTA: Dragon’s Blood 2021
Jupiter’s Legacy 2021 me Titra Shqip