Vincenzo 2021

Vincenzo 2021

Feb. 20, 2021
Vlerësimi juaj: 0
9 3 vota

Sezone dhe episode

1Sezoni 1 Feb. 20, 2021

Regjizori

Park Jae-beom
Regjizori

Aktorët

Song Joong-ki isVincenzo Cassano
Vincenzo Cassano
Jeon Yeo-been isHong Cha-young
Hong Cha-young
Ok Taec-yeon isJang Joon-woo
Jang Joon-woo
Yoo Jae-myung isHong Yu-chan
Hong Yu-chan
Kim Yeo-jin isChoi Myung-hee
Choi Myung-hee
Kwak Dong-yeon isJang Han-seo
Jang Han-seo
Jo Han-chul isHan Seung-hyuk
Han Seung-hyuk
Lee Hang-na isKwak Hee-soo
Kwak Hee-soo
Choi Deok-moon isTak Hong-sik
Tak Hong-sik

Video trailer

Përshkrimi i Filmit

Vincenzo Cassano është një avokat italian dhe përfaqësues i Mafias që kthehet në Kore për shkak të një konflikti brenda organizatës së tij. Ai përfundon duke kaluar shtigje me një avokat me gjuhë të mprehtë, të quajtur Cha-Young, dhe të dy bashkojnë forcat në përdorimin e metodave të paligjshme për të rrëzuar keqbërësit që nuk mund të dënohen nga ligji.

Vincenzo 2021
Vincenzo 2021
Vincenzo 2021
Vincenzo 2021
Vincenzo 2021
Vincenzo 2021
Vincenzo 2021
Titulli origjinal 빈센조
Vlerësimi TMDb 8.9 182 vota
Transmetuar në dt: Feb. 20, 2021
Përfunduar në dt: May. 02, 2021
Sezone 1
Episodet 20
Kohëzgjatja mesatare 81 minuta
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Loki 2021 me Titra Shqip
Primal (2019) me Titra Shqip
How to Sell Drugs Online (Fast) (2019) me Titra Shqip
Stargirl 2020 me Titra Shqip
The K2 (2016)
On My Block (2018) me Titra Shqip
Sex Education (2019) me Titra Shqip
True Beauty 2020
The Falcon and the Winter Soldier 2021
The Legend of El Cid (2020) me Titra Shqip
Professionals 2020
The Mandalorian 2019