True Beauty 2020

True Beauty 2020

Dec. 09, 2020
Vlerësimi juaj: 10
9 9 vota

Sezone dhe episode

1Sezoni 1 Dec. 09, 2020

Regjizori

Regjizori

Aktorët

Moon Ga-young isLim Ju-kyung
Lim Ju-kyung
Cha Eun-woo isLee Su-ho
Lee Su-ho
Hwang In-yeop isHan Seo-jun
Han Seo-jun
Park You-na isKang Soo-jin
Kang Soo-jin
Im Se-mi isLim Hee-kyung
Lim Hee-kyung
Park Ho-san isLim Jae-pil
Lim Jae-pil
Chang Hyae-jin isHong Hyun-suk
Hong Hyun-suk
Oh Eui-sik isHan Joon-woo
Han Joon-woo
Kim Min-ki isLim Ju-young
Lim Ju-young
Kang Min-ah isChoi Soo-a
Choi Soo-a

Video trailer

Përshkrimi i Filmit

Lim Ju-kyung është një nxënës i shkollës së mesme. Që e vogël, ajo ka një kompleks në lidhje me pamjen e saj. Për të fshehur fytyrën e saj të zhveshur, Ju-kyung gjithmonë vendos make-up. Aftësitë e saj të shkëlqyera të make-up e bëjnë atë të bukur dhe ajo fsheh fytyrën e saj të zhveshur para të tjerëve. Ajo përfshihet me 2 burra; Lee Su-ho dhe Han Seo-jun.

True Beauty 2020
Titulli origjinal 여신강림
Vlerësimi TMDb 8.6 569 vota
Transmetuar në dt: Dec. 09, 2020
Përfunduar në dt: Feb. 04, 2021
Sezone 1
Episodet 16
Kohëzgjatja mesatare 75 minuta
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Vagabond (2019)
Summertime (2020) me Titra Shqip
Ginny & Georgia 2021
The Nevers 2021 me Titra Shqip
The Walking Dead: World Beyond (2020) me Titra Shqip
You (2018) me Titra Shqip
Godfather of Harlem 2019 me Titra Shqip
Dopesick (2021) me Titra Shqip
The Pacific 2010
Driven (2018) me Titra Shqip
The Flash (2014) me Titra Shqip
Brand New Cherry Flavor (2021) me Titra Shqip