Tribes of Europa 2021 me titra shqip

Tribes of Europa 2021 me titra shqip

Feb. 19, 2021
Vlerësimi juaj: 0
10 1 votë

Sezone dhe episode

1Sezoni 1 Feb. 19, 2021

Regjizori

Philip Koch
Regjizori

Aktorët

Video trailer

Përshkrimi i Filmit

Viti 2074. Pas një katastrofe misterioze globale, lufta ndizet midis Fiseve që kanë dalë nga rrënojat e Evropës. Tre vëllezër e motra nga fisi paqësor Origjina janë ndarë dhe janë të detyruar të krijojnë rrugët e tyre në një luftë të mbushur me aksione për të ardhmen e kësaj Europe të re.

 

Tribes of Europa 2021 me titra shqip

Tribes of Europa 2021 me titra shqip
Tribes of Europa 2021 me titra shqip
Tribes of Europa 2021 me titra shqip
Titulli origjinal Tribes of Europa
Vlerësimi TMDb 7.2 194 vota
Transmetuar në dt: Feb. 19, 2021
Përfunduar në dt: Feb. 19, 2021
Sezone 1
Episodet 6
Kohëzgjatja mesatare 47 minuta
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Hache 2019
The Pembrokeshire Murders (2021)
The Serpent 2021
Friends (1994) me Titra Shqip
Sweet Home (2020) me Titra Shqip
War of the Worlds (2019) me Titra Shqip
Euphoria 2019
The Chestnut Man (2021) me Titra Shqip
Impulse (2018) me Titra Shqip
True Story (2021) me Titra Shqip
The Flash (2014) me Titra Shqip
Alice in Borderland (2020) me Titra Shqip