Trese (2021) me Titra Shqip

Trese (2021) me Titra Shqip

Jun. 11, 2021
Vlerësimi juaj: 0
10 1 votë

Sezone dhe episode

1Sezoni 1 Jun. 11, 2021
9

Regjizori

Regjizori

Aktorët

Shay Mitchell isAlexandra Trese (voice)
Alexandra Trese (voice)
Carlos Alazraqui isAnton Trese (voice)
Anton Trese (voice)
Eric Bauza isNuno the Snitch (voice)
Nuno the Snitch (voice)
Steve Blum isDatu Talagbusao (voice)
Datu Talagbusao (voice)
Jon Jon Briones isHank (voice)
Hank (voice)
Matthew Yang King isCaptain Guerrero (voice)
Captain Guerrero (voice)
Griffin Puatu isBasilio / Crispin (voice)
Basilio / Crispin (voice)

Video trailer

Përshkrimi i Filmit

Seria e animuar e Netflix është një histori detektive që përshtat një horror filipinas, ose më mirë disa histori nga universi pjellor të lidhura me personazhin e Alexandra Trese, krijuar nga shkrimtarja Budjette Tan me ilustruesin Kajo Baldisimo.

 

 

Trese – Detektivi i Errësirës – Për çfarë bëhet fjalë?

Krimi i Manilës, me të gjitha pasojat e tij pak a shumë të fshehura në lagjet e varfra të qytetit, ka një armik të pamëshirshëm dhe efikas: detektivën Alexandra Trese e cila është gjithmonë në gatishmëri kur vjen puna për të gjetur kriminelët që veprojnë në metro, por mbi të gjitha kur bëhet fjalë për ndjekjen e gjurmëve të krimeve të pashpjegueshme, shpesh me origjinë të mbinatyrshme, sepse ato kryhen nga format e jetës të lidhura me folklorin filipinas, të cilat jetojnë duke u përzier çdo ditë me njerëzit.

Trese (2021) me Titra Shqip
Trese (2021) me Titra Shqip
Trese (2021) me Titra Shqip
Trese (2021) me Titra Shqip
Titulli origjinal Trese
Vlerësimi TMDb 7.5 64 vota
Transmetuar në dt: Jun. 11, 2021
Përfunduar në dt: Jun. 11, 2021
Sezone 1
Episodet 6
Kohëzgjatja mesatare 24 minuta
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Bodyguard 2018
30 Coins 2020
Deadly Class 2019
Fatma 2021
Sky Rojo 2021
Godfather of Harlem 2019 me Titra Shqip
Brand New Cherry Flavor (2021) me Titra Shqip
The Pembrokeshire Murders (2021)
Elite (2018) me Titra Shqip
The Irregulars 2021
DOTA: Dragon’s Blood 2021
Pretty Little Liars (2010) me Titra Shqip