Titans (2018) me Titra Shqip

Titans (2018) me Titra Shqip

Oct. 12, 2018
Vlerësimi juaj: 0
10 1 votë

Sezone dhe episode

1Sezoni 1 Oct. 12, 2018
2Sezoni 2 Sep. 06, 2019
  • Akoma nuk janë vendosur episodet për këtë sezon.
3Sezoni 3 Aug. 12, 2021

Regjizori

Aktorët

Brenton Thwaites isDick Grayson / Robin / Nightwing
Dick Grayson / Robin / Nightwing
Teagan Croft isRachel Roth / Raven
Rachel Roth / Raven
Anna Diop isKoriand'r / Kory Anders / Starfire
Koriand'r / Kory Anders / Starfire
Ryan Potter isGarfield 'Gar' Logan / Beast Boy
Garfield 'Gar' Logan / Beast Boy
Curran Walters isJason Todd / Robin / Red Hood
Jason Todd / Robin / Red Hood
Conor Leslie isDonna Troy / Wonder Girl
Donna Troy / Wonder Girl
Joshua Orpin isSubject 13 / Conner Kent / Superboy
Subject 13 / Conner Kent / Superboy
Damaris Lewis isKomand'r / Blackfire
Komand'r / Blackfire
Savannah Welch isBarbara Gordon
Barbara Gordon
Vincent Kartheiser isDr. Jonathan Crane / Scarecrow
Dr. Jonathan Crane / Scarecrow

Video trailer

Përshkrimi i Filmit

Dick Grayson u largua nga roli i tij si Robin në Gotham City dhe tani është një detektiv në Detroit, ku ai ndeshet me rastin e Rachel, një vajze e arratisur që pretendon se ka qenë dëshmitare e vdekjes së nënës së saj. Ndërkohë në Austri një grua me ngjyrë me kaçurrela të purpurta zgjohet pa kujtesë dhe e gjen veten të pajisur me fuqi dhe forcë të jashtëzakonshme. E vetmja gjurmë që gjen për të rindërtuar kujtesën e saj e çon atë tek Rakela, e cila nga ana tjetër demonstron fuqi gjithnjë e më të frikshme. Ajo në fakt është në kërkim nga një organizatë e errët dhe e fuqishme, por kjo nuk e ndalon atë të bëjë miqësi me Gar, një bashkëmoshatar me aftësinë për t’u transformuar në një tigër.

Titans (2018) me Titra Shqip
Titans (2018) me Titra Shqip
Titans (2018) me Titra Shqip
Titans (2018) me Titra Shqip
Titans (2018) me Titra Shqip
Titans (2018) me Titra Shqip
Titans (2018) me Titra Shqip
Titans (2018) me Titra Shqip
Titans (2018) me Titra Shqip
Titans (2018) me Titra Shqip
Titulli origjinal Titans
Vlerësimi TMDb 8.1 1,668 vota
Transmetuar në dt: Oct. 12, 2018
Përfunduar në dt: Aug. 19, 2021
Sezone 3
Episodet 37
Kohëzgjatja mesatare 43 minuta
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Respect 2020
Bodyguard 2018
The Mosquito Coast 2021
Bullets (2021) me Titra Shqip
The Gift (2019) me Titra Shqip
Stargirl 2020 me Titra Shqip
Band of Brothers 2001
Lost in Space 2018
Sherlock 2010 me Titra Shqip
Outer Banks (2020) me Titra Shqip
Driven (2018) me Titra Shqip
Terminator: The Sarah Connor Chronicles 2008