The Walking Dead (2010) me Titra Shqip

The Walking Dead (2010) me Titra Shqip

Oct. 31, 2010
Vlerësimi juaj: 0
10 1 votë

Sezone dhe episode

1Sezoni 1 Oct. 31, 2010
  • Akoma nuk janë vendosur episodet për këtë sezon.
2Sezoni 2 Oct. 16, 2011
  • Akoma nuk janë vendosur episodet për këtë sezon.
3Sezoni 3 Oct. 14, 2012
  • Akoma nuk janë vendosur episodet për këtë sezon.
4Sezoni 4 Oct. 13, 2013
  • Akoma nuk janë vendosur episodet për këtë sezon.
5Sezoni 5 Oct. 12, 2014
  • Akoma nuk janë vendosur episodet për këtë sezon.
6Sezoni 6 Oct. 11, 2015
  • Akoma nuk janë vendosur episodet për këtë sezon.
7Sezoni 7 Oct. 23, 2016
  • Akoma nuk janë vendosur episodet për këtë sezon.
8Sezoni 8 Oct. 22, 2017
  • Akoma nuk janë vendosur episodet për këtë sezon.
9Sezoni 9 Oct. 07, 2018
  • Akoma nuk janë vendosur episodet për këtë sezon.
10Sezoni 10 Oct. 06, 2019
  • Akoma nuk janë vendosur episodet për këtë sezon.
11Sezoni 11 Aug. 22, 2021
10

Regjizori

Aktorët

Norman Reedus isDaryl Dixon
Daryl Dixon
Melissa McBride isCarol Peletier
Carol Peletier
Lauren Cohan isMaggie Greene
Maggie Greene
Christian Serratos isRosita Espinosa
Rosita Espinosa
Josh McDermitt isEugene Porter
Eugene Porter
Seth Gilliam isGabriel Stokes
Gabriel Stokes

Video trailer

Përshkrimi i Filmit

Në një botë ku të vdekurit zgjohen për të gjuajtur të gjallët dhe për t’i ngrënë ata, një grup njerëzish refuzojnë të heqin dorë nga dëshpërimi dhe vazhdimisht luftojnë për të mbijetuar. Një grup njerëzish të dëshpëruar në kërkim të vazhdueshëm, fizikisht dhe mendërisht, për një vend për t’u vendosur dhe rolin për të luajtur në një botë të regresuar në gjendjen fillestare, në të cilën njerëzit e tjerë janë më të rrezikshëm sesa zombitë që grumbullojnë rrugët dhe ndërtesat.

The Walking Dead (2010) me Titra Shqip
The Walking Dead (2010) me Titra Shqip
The Walking Dead (2010) me Titra Shqip
The Walking Dead (2010) me Titra Shqip
The Walking Dead (2010) me Titra Shqip
The Walking Dead (2010) me Titra Shqip
The Walking Dead (2010) me Titra Shqip
The Walking Dead (2010) me Titra Shqip
The Walking Dead (2010) me Titra Shqip
The Walking Dead (2010) me Titra Shqip
Titulli origjinal The Walking Dead
Vlerësimi TMDb 8.1 11,617 vota
Transmetuar në dt: Oct. 31, 2010
Përfunduar në dt: Sep. 12, 2021
Sezone 11
Episodet 161
Kohëzgjatja mesatare 42 minuta
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

The Nevers 2021 me Titra Shqip
Terminator: The Sarah Connor Chronicles 2008
Extant 2014
Sherlock 2010 me Titra Shqip
Love Alarm 2019
Deadly Class 2019
SEAL Team (2017) me Titra Shqip
Elite Short Stories: Omar Ander Alexis (2021) me Titra Shqip
The Haunting of Hill House (2018) me Titra Shqip
Waco (2018) me Titra Shqip
Tom Clancy’s Jack Ryan (2018) me Titra Shqip
Crash Landing on You (2019) me Titra Shqip