The Take (2009) me Titra Shqip

The Take (2009) me Titra Shqip

Jun. 17, 2009
Vlerësimi juaj: 0
9 2 vota

Sezone dhe episode

1Sezoni 1 Jun. 17, 2009

Video trailer

Përshkrimi i Filmit

Historia fillon në 1984 me lirimin nga burgu shtetëror, pas një periudhe të gjatë ndalimi, të Freddy Jackson (Tom Hardy), i cili ishte një kriminel i vogël në kohën e arrestimit. Pasi doli nga burgu, ai ribashkohet me kushëririn e tij, mikun dhe homologun e tij të vjetër, Jimmy Jackson (Shaun Evans). Pas disa orësh Freddy zhytet përsëri në lagjet e varfëra të Londrës, pa kaluar në mendjen e tij idenë për t’u bërë një qytetar model; përkundrazi, qëllimi i tij tani është të bëhet bosi i ri i krimit të organizuar në Londër. Në burg ai u takua me Ozzy …

The Take (2009) me Titra Shqip
The Take (2009) me Titra Shqip
Titulli origjinal The Take
Vlerësimi TMDb 7.6 44 vota
Transmetuar në dt: Jun. 17, 2009
Përfunduar në dt: Jul. 01, 2009
Sezone 1
Episodet 4
Kohëzgjatja mesatare 60 minuta
Shpërndarë1

Tituj të Ngjashëm

The Queen’s Gambit 2020
Terminator: The Sarah Connor Chronicles 2008
Normal People (2020) me Titra Shqip
The Wheel of Time (2021) me Titra Shqip
Dominion 2014
Tell Me a Story 2018
Cursed (2020)
The Night Manager (2016) me Titra Shqip
Fatma 2021
See (2019) me Titra Shqip
Almost Human (2013) me Titra Shqip
Band of Brothers 2001