The Pembrokeshire Murders (2021)

The Pembrokeshire Murders (2021)

Jan. 11, 2021
Vlerësimi juaj: 0
10 1 votë

Sezone dhe episode

1Sezoni 1 Jan. 11, 2021

Regjizori

Regjizori

Aktorët

Luke Evans isDCS Steve Wilkins
DCS Steve Wilkins
Keith Allen isJohn Cooper
John Cooper
Caroline Berry isPat Cooper
Pat Cooper
Oliver Ryan isAndrew Cooper
Andrew Cooper
Alexandria Riley isDI Ella Richards
DI Ella Richards
Charles Dale isDS Gareth Rees
DS Gareth Rees
David Fynn isJonathan Hill
Jonathan Hill

Video trailer

Përshkrimi i Filmit

Detektivi mbikëqyrës rihap dy raste vrasjesh të pazgjidhura nga vitet 1980. Metodat kriminalistike i lidhin krimet me një varg vjedhjesh. Ekipi i Steve duhet të gjejë më shumë prova para se autori të lirohet nga burgu.

The Pembrokeshire Murders (2021)
The Pembrokeshire Murders (2021)
Titulli origjinal The Pembrokeshire Murders
Vlerësimi TMDb 7.3 20 vota
Transmetuar në dt: Jan. 11, 2021
Përfunduar në dt: Jan. 13, 2021
Sezone 1
Episodet 3
Kohëzgjatja mesatare 45 minuta
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Cruel Summer (2021) me Titra Shqip
Cowboy Bebop (2021) me Titra Shqip
The Nevers 2021 me Titra Shqip
War of the Worlds (2019) me Titra Shqip
50M² 2021
Made For Love 2021
Normal People (2020) me Titra Shqip
Ginny & Georgia 2021
Hache 2019
Fate: The Winx Saga 2021
The Man in the High Castle (2015) me Titra Shqip
30 Coins 2020