The O.C. (2003) me Titra Shqip

The O.C. (2003) me Titra Shqip

Aug. 05, 2003
Vlerësimi juaj: 0
10 3 vota

Sezone dhe episode

1Sezoni 1 Aug. 05, 2003
2Sezoni 2 Nov. 04, 2004
10
3Sezoni 3 Sep. 08, 2005
  • Akoma nuk janë vendosur episodet për këtë sezon.
4Sezoni 4 Nov. 02, 2006
  • Akoma nuk janë vendosur episodet për këtë sezon.

Regjizori

Josh Schwartz
Regjizori

Aktorët

Peter Gallagher isSandy Cohen
Sandy Cohen
Kelly Rowan isKirsten Cohen
Kirsten Cohen
Ben McKenzie isRyan Atwood
Ryan Atwood
Adam Brody isSeth Cohen
Seth Cohen
Melinda Clarke isJulie Cooper
Julie Cooper
Rachel Bilson isSummer Roberts
Summer Roberts
Autumn Reeser isTaylor Townsend
Taylor Townsend
Willa Holland isKaitlin Cooper
Kaitlin Cooper

Video trailer

Përshkrimi i Filmit

Ryan Atwood, një adoleshent nga ana e gabuar e shinave, zhvendoset me një familje të pasur të gatshëm t’i japë atij një shans. Por ardhja e Ryan shqetëson status quo-në e komunitetit të pasur, të privilegjuar të Newport Beach, California.

The O.C. (2003) me Titra Shqip
The O.C. (2003) me Titra Shqip
The O.C. (2003) me Titra Shqip
The O.C. (2003) me Titra Shqip
The O.C. (2003) me Titra Shqip
The O.C. (2003) me Titra Shqip
The O.C. (2003) me Titra Shqip
The O.C. (2003) me Titra Shqip
The O.C. (2003) me Titra Shqip
The O.C. (2003) me Titra Shqip
Titulli origjinal The O.C.
Vlerësimi TMDb 7.8 420 vota
Transmetuar në dt: Aug. 05, 2003
Përfunduar në dt: Feb. 22, 2007
Sezone 4
Episodet 92
Kohëzgjatja mesatare 42 minuta
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Fatma 2021
Deadly Class 2019
How to Sell Drugs Online (Fast) (2019) me Titra Shqip
Dark Desire (2020) me Titra Shqip
Band of Brothers 2001
Sexify 2021
Chucky (2021) me Titra Shqip
For Life (2020) me Titra Shqip
Solo (2016) me Titra Shqip
Invasion (2021) me Titra Shqip
Extant 2014
Tell Me a Story 2018