The Nevers 2021 me Titra Shqip

The Nevers 2021 me Titra Shqip

Apr. 11, 2021
Vlerësimi juaj: 0
10 1 votë

Sezone dhe episode

1Sezoni 1 Apr. 11, 2021

Regjizori

Joss Whedon
Regjizori

Aktorët

Laura Donnelly isAmalia True
Amalia True
Ann Skelly isPenance Adair
Penance Adair
Olivia Williams isLavinia Bidlow
Lavinia Bidlow
James Norton isHugo Swann
Hugo Swann
Tom Riley isAugustus 'Augie' Bidlow
Augustus 'Augie' Bidlow
Pip Torrens isLord Gilbert Massen
Lord Gilbert Massen
Rochelle Neil isAnnie 'Bonfire' Carbey
Annie 'Bonfire' Carbey
Amy Manson isMaladie
Maladie
Zackary Momoh isDr. Horatio Cousens
Dr. Horatio Cousens

Video trailer

Përshkrimi i Filmit

Në vitet e fundit të mbretërimit të Victoria, Londra është e mbushur me “Të Prekurit”: njerëz – kryesisht gra – të cilët papritmas shfaqin aftësi anormale, disa simpatike, disa shumë shqetësuese. Midis tyre janë Amalia True, një vejushë misterioze, me grushta të shpejtë dhe Penance Adair, një shpikëse e re e shkëlqyer. Ato janë kampionet e kësaj nënklasë të re, duke bërë një shtëpi për Të Prekurit, ndërsa luftojnë forcat e … epo, pothuajse të gjitha forcave – për t’u lënë vend atyre që historia siç e dimë nuk lë vend.

 

The Nevers 2021 me Titra Shqip

The Nevers 2021 me Titra Shqip
The Nevers 2021 me Titra Shqip
Titulli origjinal The Nevers
Vlerësimi TMDb 8.5 337 vota
Transmetuar në dt: Apr. 11, 2021
Përfunduar në dt: May. 16, 2021
Sezone 1
Episodet 6
Kohëzgjatja mesatare 52 minuta
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Pretty Little Liars (2010) me Titra Shqip
When They See Us (2019)
Dan Brown’s The Lost Symbol (2021) me Titra Shqip
The Mandalorian 2019
Fear the Walking Dead (2015) me Titra Shqip
Sweet Tooth (2021) me Titra Shqip
Extant 2014
Mindhunter (2017) me Titra Shqip
True Story (2021) me Titra Shqip
Driven (2018) me Titra Shqip
Breakout Kings (2011) me Titra Shqip
Brand New Cherry Flavor (2021) me Titra Shqip