The Mosquito Coast 2021

The Mosquito Coast 2021

Apr. 30, 2021
Vlerësimi juaj: 0
10 2 vota

Sezone dhe episode

1Sezoni 1 Apr. 30, 2021

Regjizori

Neil Cross
Regjizori

Aktorët

Melissa George isMargot Fox
Margot Fox
Logan Polish isDina Fox
Dina Fox
Gabriel Bateman isCharlie Fox
Charlie Fox

Video trailer

Përshkrimi i Filmit

Seriali Apple TV + bazohet në romanin me të njëjtin emër nga Paul Theroux, nga i cili filmi i Peter Weir me protagonist Harrison Ford ishte bazuar tashmë në 1986: xhiruar në Meksikë, luhet nga nipi i shkrimtarit, Justin Theroux, i famshëm për Mulholland Drive.

 

The Mosquito Coast 2021 me Titra Shqip – Për çfarë flet?

Allie Fox është një shpikës i ideve radikale, deri në atë pikë sa të neveritet nga shoqëria dhe mentaliteti i Shteteve të Bashkuara, në të cilat ai jeton. Ai më pas vendos të lërë gjithçka pas dhe të transferohet, me gruan dhe fëmijët e tij, në Amerikën Latine. Por kërkimi i tij për një botë më të mirë dhe më të pastër për të jetuar do të vështirësohet nga realiteti i ashpër dhe i papërsosur në të cilin ai gjendet.

The Mosquito Coast 2021
The Mosquito Coast 2021
The Mosquito Coast 2021
The Mosquito Coast 2021
The Mosquito Coast 2021
The Mosquito Coast 2021
Titulli origjinal The Mosquito Coast
Vlerësimi TMDb 7.2 88 vota
Transmetuar në dt: Apr. 30, 2021
Përfunduar në dt: Jun. 04, 2021
Sezone 1
Episodet 7
Kohëzgjatja mesatare 57 minuta
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Chernobyl 2019
Vikings (2013)
Vagabond (2019)
Bullets (2021) me Titra Shqip
Your Honor 2020
The Walking Dead (2010) me Titra Shqip
30 Coins 2020
Skylines 2019
Who Killed Sara? (2021)
Stargirl 2020 me Titra Shqip
Band of Brothers 2001
WandaVision 2021