The Mess You Leave Behind (2020) me Titra Shqip

The Mess You Leave Behind (2020) me Titra Shqip

Dec. 11, 2020
Vlerësimi juaj: 0
9 1 votë

Sezone dhe episode

1Sezoni 1 Dec. 11, 2020
9

Video trailer

Përshkrimi i Filmit

Një mësuese fillon punën e saj në një shkollë të mesme, por është e përhumbur nga një vdekje e dyshimtë që ndodhi atje javë më parë dhe fillon të ketë frikë për jetën e saj.

 

 

The Mess You Leave Behind (2020) – Për çfarë bëhet fjalë?

Raquel jep letërsi dhe për të vazhduar punën ajo pranon një zëvendësim në institutin Novariz, i cili ndodhet në qytetin e lindjes të burrit të saj. Ardhja, megjithatë, nuk është më e mira: në fillim të ditës së parë të shkollës dhe punës së re, ajo gjen një shënim me një kërcënim me vdekje në çantën e saj, gjë që e pengon atë të fillojë punën e saj të re në mënyrë paqësore. Midis takimit me studentët e rinj dhe zbulimit se kush ishte mësuesja që e paraprinte dhe si u zhduk, Raquel ngadalë do të fillojë të njohë një botë që duket se ka kaluar, por që duket se vazhdon të ketë pasoja në jetën e secilit. Dhe atëherë ajo do të fillojë të ketë frikë për jetën e saj.

The Mess You Leave Behind (2020) me Titra Shqip
The Mess You Leave Behind (2020) me Titra Shqip
The Mess You Leave Behind (2020) me Titra Shqip
The Mess You Leave Behind (2020) me Titra Shqip
Titulli origjinal El desorden que dejas
Vlerësimi TMDb 6.9 159 vota
Transmetuar në dt: Dec. 11, 2020
Përfunduar në dt: Dec. 11, 2020
Sezone 1
Episodet 8
Kohëzgjatja mesatare 45 minuta
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

The Pacific 2010
Dracula 2020
Stargirl 2020 me Titra Shqip
Dietland (2018)
Only Murders in the Building (2021) me Titra Shqip
Elite (2018) me Titra Shqip
Hellbound (2021) me Titra Shqip
Who Killed Sara? (2021)
The Haunting of Hill House (2018) me Titra Shqip
Midnight Mass (2021) me Titra Shqip
The Strain (2014) me Titra Shqip
Sex Education (2019) me Titra Shqip