The K2 (2016) me Titra Shqip

The K2 (2016) me Titra Shqip

Sep. 23, 2016
Vlerësimi juaj: 0
9.3 3 vota

Sezone dhe episode

1Sezoni 1 Sep. 23, 2016

Regjizori

Regjizori

Aktorët

Ji Chang-wook isKim Je-Ha
Kim Je-Ha
Song Yun-ah isChoi Yoo-Jin
Choi Yoo-Jin
Yoona isKo An-Na
Ko An-Na
Cho Seong-ha isJang Se-Joon
Jang Se-Joon
Lee Jung-Jin isChoi Sung-Won
Choi Sung-Won
Shin Dong-mi isKim Dong-Mi
Kim Dong-Mi
Kim Gab-soo isPark Gwan-Soo
Park Gwan-Soo
Son Tae-young isAn-Na's mother
An-Na's mother

Video trailer

Përshkrimi i Filmit

K2 është nofka e Kim Je-Ha, një ish-ushtar i tradhtuar nga vendi i tij dhe bashkëqytetarët e tij. Një ditë, një politikan që kandidon për president, e aspiroi atë si një truprojë për gruan e tij dhe trashëgimtaren e pasur.

Politikania ka një vajzë të quajtur Ko An-Na të cilën e mban të fshehtë dhe të izoluar për shkak të traumës që e pengon atë të komunikojë me njerëzit.

The K2 (2016) me Titra Shqip
Titulli origjinal 더 케이투
Vlerësimi TMDb 7.3 36 vota
Transmetuar në dt: Sep. 23, 2016
Përfunduar në dt: Nov. 12, 2016
Sezone 1
Episodet 16
Kohëzgjatja mesatare 60 minuta
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Brand New Cherry Flavor (2021) me Titra Shqip
Your Honor 2020
The Walking Dead (2010) me Titra Shqip
Dinotopia (2002) me Titra Shqip
Sherlock 2010 me Titra Shqip
30 Coins 2020
The Pacific 2010
Dickinson (2019) me Titra Shqip
Professionals 2020
The Irregulars 2021
The Chestnut Man (2021) me Titra Shqip
Vincenzo 2021