The Irregulars 2021

The Irregulars 2021

Mar. 26, 2021
Vlerësimi juaj: 0
6 1 votë

Sezone dhe episode

Regjizori

Tom Bidwell
Regjizori

Aktorët

Video trailer

Përshkrimi i Filmit

Në Londrën Viktoriane, një bandë adoleshentësh të trazuar në rrugë manipulohen për të zgjidhur krime për Doctor Watson dhe partnerin e tij misterioz të biznesit, Sherlock Holmes. Ndërsa krimet marrin një avantazh të tmerrshëm të mbinatyrshëm dhe shfaqet një fuqi e errët, do të varet nga banda e adoleshentëve që të bashkohen për të shpëtuar jo vetëm Londrën, por të gjithë botën.

The Irregulars 2021
The Irregulars 2021
The Irregulars 2021
The Irregulars 2021
The Irregulars 2021
The Irregulars 2021
Titulli origjinal The Irregulars
Vlerësimi TMDb 7.8 162 vota
Transmetuar në dt: Mar. 26, 2021
Përfunduar në dt: Mar. 26, 2021
Sezone 1
Episodet 8
Kohëzgjatja mesatare 53 minuta
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

The Wheel of Time (2021) me Titra Shqip
Sweet Home (2020) me Titra Shqip
Dexter: New Blood (2021) me Titra Shqip
Lupin 2021 me Titra Shqip
Crash Landing on You (2019) me Titra Shqip
Camelot 2011
Dopesick (2021) me Titra Shqip
30 Coins 2020
Yellowjackets (2021) me Titra Shqip
Gomorrah (2014) me Titra Shqip
Only Murders in the Building (2021) me Titra Shqip
The Innocent (2021)