Terminator: The Sarah Connor Chronicles 2008

Terminator: The Sarah Connor Chronicles 2008

Jan. 13, 2008
Vlerësimi juaj: 0
10 1 votë

Sezone dhe episode

1Sezoni 1 Jan. 13, 2008
2Sezoni 2 Sep. 08, 2008
  • Akoma nuk janë vendosur episodet për këtë sezon.

Regjizori

Josh Friedman
Regjizori

Aktorët

Lena Headey isSarah Connor
Sarah Connor
Thomas Dekker isJohn Connor
John Connor
Richard T. Jones isJames Ellison
James Ellison
Shirley Manson isCatherine Weaver
Catherine Weaver

Video trailer

Përshkrimi i Filmit

Seriali fillon katër vjet pas ngjarjeve të Terminator 2: Judgment Day me John dhe Sarah Connor duke u përpjekur të qëndrojnë nën radar nga qeveria, ndërsa po komplotojnë për të shkatërruar rrjetin kompjuterik, Skynet, me shpresën për të parandaluar Armageddon.

Terminator: The Sarah Connor Chronicles 2008
Terminator: The Sarah Connor Chronicles 2008
Terminator: The Sarah Connor Chronicles 2008
Terminator: The Sarah Connor Chronicles 2008
Terminator: The Sarah Connor Chronicles 2008
Terminator: The Sarah Connor Chronicles 2008
Terminator: The Sarah Connor Chronicles 2008
Terminator: The Sarah Connor Chronicles 2008
Terminator: The Sarah Connor Chronicles 2008
Terminator: The Sarah Connor Chronicles 2008
Titulli origjinal Terminator: The Sarah Connor Chronicles
Vlerësimi TMDb 7.5 487 vota
Transmetuar në dt: Jan. 13, 2008
Përfunduar në dt: Apr. 10, 2009
Sezone 2
Episodet 31
Kohëzgjatja mesatare 44 minuta
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Y: The Last Man (2021) me Titra Shqip
Arcane (2021) me Titra Shqip
Methanol (2018) me Titra Shqip
Cowboy Bebop (2021) me Titra Shqip
The O.C. (2003) me Titra Shqip
True Beauty 2020
NOS4A2 (2019) me Titra Shqip
Elite Short Stories: Guzmán Caye Rebe (2021) me Titra Shqip
Dexter: New Blood (2021) me Titra Shqip
Sky Rojo 2021
The Strain (2014) me Titra Shqip
Mindhunter (2017) me Titra Shqip