Tell Me a Story 2018

Tell Me a Story 2018

Oct. 31, 2018
Vlerësimi juaj: 0
10 1 votë

Sezone dhe episode

1Sezoni 1 Oct. 30, 2018
2Sezoni 2 Dec. 04, 2019

Regjizori

Aktorët

Odette Annable isMaddie Pruitt
Maddie Pruitt
Natalie Alyn Lind isAshley Rose Pruitt
Ashley Rose Pruitt
Ashley Madekwe isSimone Garland
Simone Garland
Matt Lauria isJackson Pruitt
Jackson Pruitt
Eka Darville isBeau Morris
Beau Morris
Paul Wesley isTucker Reed
Tucker Reed
Carrie-Anne Moss isRebecca Pruitt
Rebecca Pruitt

Video trailer

Përshkrimi i Filmit

Përrallat më të dashura të botës të ri-imagjinuara si një thriller psikologjik i errët dhe i përdredhur.

Tell Me a Story 2018
Tell Me a Story 2018
Tell Me a Story 2018
Tell Me a Story 2018
Tell Me a Story 2018
Tell Me a Story 2018
Tell Me a Story 2018
Tell Me a Story 2018
Tell Me a Story 2018
Tell Me a Story 2018
Titulli origjinal Tell Me a Story
Vlerësimi TMDb 7.4 195 vota
Transmetuar në dt: Oct. 31, 2018
Përfunduar në dt: Feb. 05, 2020
Sezone 2
Episodet 20
Kohëzgjatja mesatare 50 minuta
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Tom Clancy’s Jack Ryan (2018) me Titra Shqip
The Irregulars 2021
Eye Candy (2015) me Titra Shqip
Friends (1994) me Titra Shqip
Euphoria 2019
Mindhunter (2017) me Titra Shqip
Crash Landing on You (2019) me Titra Shqip
Dietland (2018)
Sweet Tooth (2021) me Titra Shqip
Hache 2019
Chernobyl: Aftermath (2016) me Titra Shqip
Invasion (2021) me Titra Shqip