Superman & Lois 2021 me Titra Shqip

Superman & Lois 2021 me Titra Shqip

Feb. 23, 2021
Vlerësimi juaj: 0
10 3 vota

Sezone dhe episode

1Sezoni 1 Feb. 23, 2021
10

Regjizori

Greg Berlanti
Regjizori

Aktorët

Tyler Hoechlin isClark Kent / Superman / Kal-El
Clark Kent / Superman / Kal-El
Jordan Elsass isJonathan Kent
Jonathan Kent
Alex Garfin isJordan Kent
Jordan Kent
Erik Valdez isKyle Cushing
Kyle Cushing
Inde Navarrette isSarah Cushing
Sarah Cushing
Wolé Parks isJohn Henry Irons
John Henry Irons
Adam Rayner isMorgan Edge
Morgan Edge
Dylan Walsh isSamuel Lane
Samuel Lane
Emmanuelle Chriqui isLana Lang Cushing
Lana Lang Cushing

Video trailer

Përshkrimi i Filmit

Superman & Lois 2021 me titra shqip, pas viteve të luftës me monstra, pushtime aliene dhe megalomanë në Metropolis, Clark Kent aka Superman dhe gruaja e tij gazetarja e famshme Lois Lane (Elizabeth Tulloch) përballen me një nga sfidat më të mëdha të të qenit prindër sot në një botë komplekse dhe e komplikuar. Kjo sfidë sfiduese në vetvete është edhe më e vështirë sepse Lois dhe Clark nuk e dinë nëse djemtë e tyre Jonathan (Jordan Elsass) dhe Jordan (Alexander Garfin) kanë trashëguar aftësitë e pabesueshme të babait të tyre. Duke u kthyer në Smallvile për të parë punët e familjes Kent, Clark dhe Lois takojnë Lana Lang (Emmanuelle Chriqui), ish e dashura e parë e Clark, tani e martuar me shefin e zjarrfiksave Kyle Cushing (Erik Valdez).

 

Superman and Lois 2021 me titra shqip

Superman & Lois 2021 me Titra Shqip
Superman & Lois 2021 me Titra Shqip
Superman & Lois 2021 me Titra Shqip
Superman & Lois 2021 me Titra Shqip
Superman & Lois 2021 me Titra Shqip
Superman & Lois 2021 me Titra Shqip
Superman & Lois 2021 me Titra Shqip
Superman & Lois 2021 me Titra Shqip
Superman & Lois 2021 me Titra Shqip
Titulli origjinal Superman & Lois
Vlerësimi TMDb 8.3 937 vota
Transmetuar në dt: Feb. 23, 2021
Përfunduar në dt: Jun. 08, 2021
Sezone 1
Episodet 15
Kohëzgjatja mesatare 64 minuta
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Yasuke 2021
Lucifer (2016) me Titra Shqip
Camelot 2011
Bullets (2021) me Titra Shqip
Made For Love 2021
Sweet Tooth (2021) me Titra Shqip
The Walking Dead: World Beyond (2020) me Titra Shqip
Deadly Class 2019
Professionals 2020
The Nevers 2021
Love Alarm 2019
The Take (2009) me Titra Shqip