Summertime (2020) me Titra Shqip

Summertime (2020) me Titra Shqip

Apr. 29, 2020
Vlerësimi juaj: 0
10 1 votë

Sezone dhe episode

1Sezoni 1 Apr. 29, 2020
9
2Sezoni 2 Jun. 03, 2021
  • Akoma nuk janë vendosur episodet për këtë sezon.

Regjizori

Aktorët

Video trailer

Përshkrimi i Filmit

Seriali italian Summertime është një origjinal i Netflix-it i frymëzuar nga libri Tre metra mbi qiell nga Federico Moccia: një komedi verore sentimentale që tregon një histori dashurie si një rrugë trajnimi personal për dy të rinj.

 

 

Summertime – Për çfarë bëhet fjalë?

Malandrina verën në Romagna, e cila bashkon Ale dhe Summer. Të ndryshëm, por me pika të përbashkëta të rëndësishme, dy të rinjtë dashurohen dhe kalojnë verën së bashku. Por historia e tyre nuk është një histori e thjeshtë dashurie: të qenit bashkë do të ndryshojë mënyrën se si e perceptojnë njëri-tjetrin, mendojnë për njëri-tjetrin, lidhen me njerëzit e tjerë që janë pjesë e dy botëve të tyre, kaq të ndryshme.

Summertime (2020) me Titra Shqip
Summertime (2020) me Titra Shqip
Summertime (2020) me Titra Shqip
Summertime (2020) me Titra Shqip
Summertime (2020) me Titra Shqip
Summertime (2020) me Titra Shqip
Titulli origjinal Summertime
Vlerësimi TMDb 7 366 vota
Transmetuar në dt: Apr. 29, 2020
Përfunduar në dt: Jun. 03, 2021
Sezone 2
Episodet 16
Kohëzgjatja mesatare 37 minuta
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Mindhunter (2017) me Titra Shqip
Behind Her Eyes 2021
Eye Candy (2015) me Titra Shqip
Don’t Look Deeper 2020
Waco (2018) me Titra Shqip
Hightown (2020) me Titra Shqip
The Night Manager (2016) me Titra Shqip
Elite Short Stories: Carla Samuel (2021) me Titra Shqip
For Life (2020) me Titra Shqip
NOS4A2 (2019) me Titra Shqip
30 Coins 2020
Dietland (2018)