Solo (2016) me Titra Shqip

Solo (2016) me Titra Shqip

Nov. 09, 2016
Vlerësimi juaj: 0
8 1 votë

Sezone dhe episode

1Sezoni 1 Nov. 09, 2016
2Sezoni 2 Oct. 05, 2018
4
  • Akoma nuk janë vendosur episodet për këtë sezon.

Regjizori

Aktorët

Video trailer

Përshkrimi i Filmit

Polici i inflirtuar Marco depërton në familjen e krimit Corona por gjen se ai duhet të turbullojë linjat ligjore dhe morale për të ruajtur sekretin dhe për të përfunduar misionin.

Solo (2016) me Titra Shqip
Solo (2016) me Titra Shqip
Titulli origjinal Solo
Vlerësimi TMDb 6 1 vota
Transmetuar në dt: Nov. 09, 2016
Përfunduar në dt: Nov. 02, 2018
Sezone 2
Episodet 8
Kohëzgjatja mesatare 110 minuta
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Yasuke 2021
Ginny & Georgia 2021
Don’t Look Deeper 2020
Your Honor 2020
The Strain (2014) me Titra Shqip
Euphoria 2019
The Innocent (2021)
The Man in the High Castle (2015) me Titra Shqip
Elite Short Stories: Guzmán Caye Rebe (2021) me Titra Shqip
The Pembrokeshire Murders (2021)
Sweet Tooth (2021) me Titra Shqip
Love 101 (2020) me Titra Shqip