Skylines 2019

Skylines 2019

Sep. 27, 2019
Vlerësimi juaj: 0
5 1 votë

Sezone dhe episode

1Sezoni 1 Sep. 27, 2019

Video trailer

Përshkrimi i Filmit

Duhet të jetë një punë e qetë, e këndshme dhe e dobishme, por kur prodhuesi i muzikës hip-hop nënshkruan një kontratë me Skyline Records ai kapet në trafikun e krimit, qendër e të cilit është kompania diskografike, përfshirë mafian shqiptare, informatorët serbë, reperët Kurdë dhe shumë e shumë hip-hop.

 

Skylines 2019 me titra shqip – Për çfarë flet?

Skyline Record është një kompani e njohur diskografike në Frankfurt dhe kur Jinn, një prodhues i suksesshëm i muzikës hip-hop, do të nënshkruajë një kontratë me ta, ai është i kënaqur. Ai zbulon shumë vonë se Skyline është në qendër të një unaze krimi dhe tregtimi të drogës.

Skyline në fakt është në pronësi të reperit Kalifa dhe vëllait të tij Ardan, një trafikant i cili papritmas kthehet pas një viti mungese. Xhini detyrohet të shkojë në polici për t’u përpjekur të mos përfshihet.

Skylines 2019
Skylines 2019
Skylines 2019
Titulli origjinal Skylines
Vlerësimi TMDb 7.5 11 vota
Transmetuar në dt: Sep. 27, 2019
Përfunduar në dt: Sep. 27, 2019
Sezone 1
Episodet 6
Kohëzgjatja mesatare 60 minuta
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Squid Game (2021) me Titra Shqip
Alice in Borderland (2020) me Titra Shqip
Sherlock 2010 me Titra Shqip
The Chestnut Man (2021) me Titra Shqip
Atypical (2017) me Titra Shqip
The Strain (2014) me Titra Shqip
The Mosquito Coast 2021
Power Book III: Raising Kanan (2021) me Titra Shqip
Stargirl 2020 me Titra Shqip
The Man in the High Castle (2015) me Titra Shqip
Lupin 2021 me Titra Shqip
Band of Brothers 2001