Shadow and Bone 2021

Shadow and Bone 2021

Apr. 23, 2021
Vlerësimi juaj: 0
10 1 votë

Sezone dhe episode

1Sezoni 1 Apr. 23, 2021

Regjizori

Aktorët

Jessie Mei Li isAlina Starkov
Alina Starkov
Archie Renaux isMalyen 'Mal' Oretsev
Malyen 'Mal' Oretsev
Freddy Carter isKaz Brekker
Kaz Brekker
Amita Suman isInej Ghafa
Inej Ghafa
Kit Young isJesper Fahey
Jesper Fahey
Ben Barnes isGeneral Kirigan / The Darkling
General Kirigan / The Darkling

Video trailer

Përshkrimi i Filmit

Në një botë të shkatërruar plotësisht nga një luftë që nuk tregon asnjë shenjë fundi, jeton Alina Starkov, jetime. Kur zbulon se ka një fuqi të jashtëzakonshme, ajo bashkohet me një ushtri speciale, pas një trajnimi të rezervuar vetëm për ushtarë me fuqi magjike, të cilët thiren me emrin Grisha.

Në fakt, fuqia e saj mund të jetë çelësi për ta bërë botën të ndryshojë plotësisht dhe ta çlirojë atë nga gjendja apokaliptike në të cilën ndodhet. Por padyshim, fuqitë e njëjta dhe të kundërta lëvizin kundër veprimit të kësaj ushtrie, duke e bërë shumë të rrezikshme çdo lëvizje të ushtarëve si Alina.

Shadow and Bone 2021
Shadow and Bone 2021
Shadow and Bone 2021
Shadow and Bone 2021
Shadow and Bone 2021
Shadow and Bone 2021
Titulli origjinal Shadow and Bone
Vlerësimi TMDb 8.2 464 vota
Transmetuar në dt: Apr. 23, 2021
Përfunduar në dt: Apr. 23, 2021
Sezone 1
Episodet 8
Kohëzgjatja mesatare 52 minuta
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Love Alarm 2019
Locke & Key (2020) me Titra Shqip
Tribes of Europa 2021 me titra shqip
The Irregulars 2021
The Nevers 2021 me Titra Shqip
Resident Alien (2021)
DC’s Legends of Tomorrow (2016) me Titra Shqip
Fate: The Winx Saga 2021
Yasuke 2021
The Wheel of Time (2021) me Titra Shqip
The Falcon and the Winter Soldier 2021
Jupiter’s Legacy 2021 me Titra Shqip