SEAL Team (2017) me Titra Shqip

SEAL Team (2017) me Titra Shqip

Sep. 27, 2017
Vlerësimi juaj: 0
10 1 votë

Sezone dhe episode

1Sezoni 1 Sep. 27, 2017
2Sezoni 2 Oct. 03, 2018
  • Akoma nuk janë vendosur episodet për këtë sezon.
3Sezoni 3 Oct. 02, 2019
  • Akoma nuk janë vendosur episodet për këtë sezon.
4Sezoni 4 Dec. 02, 2020
  • Akoma nuk janë vendosur episodet për këtë sezon.
5Sezoni 5 Oct. 10, 2021
  • Akoma nuk janë vendosur episodet për këtë sezon.

Regjizori

Aktorët

David Boreanaz isJason Hayes
Jason Hayes
Max Thieriot isClay Spenser
Clay Spenser
A.J. Buckley isSonny Quinn
Sonny Quinn
Toni Trucks isLisa Davis
Lisa Davis

Video trailer

Përshkrimi i Filmit

Jeta e elitës së Navy Seals gjatë stërvitjes, planifikimit dhe ekzekutimit të misioneve më të rrezikshme dhe të nivelit të lartë që mund të kërkonte vendi ynë…

SEAL Team (2017) me Titra Shqip
SEAL Team (2017) me Titra Shqip
SEAL Team (2017) me Titra Shqip
SEAL Team (2017) me Titra Shqip
SEAL Team (2017) me Titra Shqip
SEAL Team (2017) me Titra Shqip
SEAL Team (2017) me Titra Shqip
SEAL Team (2017) me Titra Shqip
SEAL Team (2017) me Titra Shqip
SEAL Team (2017) me Titra Shqip
Titulli origjinal SEAL Team
Vlerësimi TMDb 7.9 1,028 vota
Transmetuar në dt: Sep. 27, 2017
Përfunduar në dt: Nov. 01, 2021
Sezone 5
Episodet 85
Kohëzgjatja mesatare 43 minuta
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Elite (2018) me Titra Shqip
The Pacific 2010
Ginny & Georgia 2021
The Chair (2021) me Titra Shqip
The Mandalorian 2019
Arcane (2021) me Titra Shqip
Fatma 2021
Walker 2021
Elite Short Stories: Nadia Guzmán (2021) me Titra Shqip
Foundation (2021) me Titra Shqip
Dietland (2018)
Sky Rojo 2021