Respect 2020

Respect 2020

Oct. 27, 2020
Vlerësimi juaj: 0
9 1 votë

Sezone dhe episode

1Sezoni 1 Oct. 27, 2020

Regjizori

Aktorët

Nejat İşler isErcüment Çözer
Ercüment Çözer
Tansu Biçer isSavcı Halit Mehmet Güçlü
Savcı Halit Mehmet Güçlü
Şükrü Türen isHayrettin Altug
Hayrettin Altug

Video trailer

Përshkrimi i Filmit

Respect 2020 me Titra Shqip aka. Saygı 2020 me Titra Shqip:- Protagonisti i historisë, Ercüment Çözer rebelohet kundër mosrespektimit dhe vrazhdësisë që ne priremi që t’i shmangim, t’i injorojmë dhe t’i harrojmë përfundimisht. Ercüment Çözer është një sociopat i fiksuar pas idesë së respektit. Sidoqoftë, këtë herë, ai nuk është i vetëm në udhëtimin e tij obsesiv.

Të dashuruarit e rinj Helen dhe Savas, të cilët sapo kanë shkelur botën reale, e gjejnë veten në mes të situatave të vështira pasi keqtrajtohen nga një grup njerëzish dhe përfundojnë të jenë përgjegjës për një zinxhir vrasjesh që ndodhin në Stamboll.

Koncepti i mosrespektimit shndërrohet menjëherë në një luftë shoqërore dhe mediatike midis dy brezave. Sa i përket ndjekjes mediatike, drejtuesja më e famshëme e emisionit të mëngjesit në Turqi, Hasret do ta ndërmarrë atë, megjithatë, askush nuk e di se ajo gjithashtu do të marrë pjesë në këtë udhëtim në një tjetër nivel. Duke hyrë në thelbin e këtij obsesioni, ne do të jemi dëshmitarë të reflektimit që ajo ka në shoqëri.

Respect 2020
Respect 2020
Respect 2020
Respect 2020
Respect 2020
Respect 2020
Respect 2020
Respect 2020
Respect 2020
Respect 2020
Titulli origjinal Saygı
Transmetuar në dt: Oct. 27, 2020
Përfunduar në dt: Dec. 15, 2020
Sezone 1
Episodet 8
Kohëzgjatja mesatare 60 minuta
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Made For Love 2021
Love 101 (2020) me Titra Shqip
Elite Short Stories: Omar Ander Alexis (2021) me Titra Shqip
Dan Brown’s The Lost Symbol (2021) me Titra Shqip
Chucky (2021) me Titra Shqip
A Discovery of Witches 2018
Dexter (2006) me Titra Shqip
The Take (2009) me Titra Shqip
Dietland (2018)
See (2019) me Titra Shqip
Arrow (2012) me Titra Shqip
Love Alarm 2019