Resident Alien (2021)

Resident Alien (2021)

Jan. 27, 2021
Vlerësimi juaj: 0
10 1 votë

Sezone dhe episode

1Sezoni 1 Jan. 27, 2021
10

Regjizori

Aktorët

Alan Tudyk isDoctor Harry Vanderspeigle
Doctor Harry Vanderspeigle
Sara Tomko isAsta Twelvetrees
Asta Twelvetrees
Corey Reynolds isSheriff Mike Thompson
Sheriff Mike Thompson
Alice Wetterlund isD'arcy Bloom
D'arcy Bloom
Levi Fiehler isMayor Ben Hawthorne
Mayor Ben Hawthorne

Video trailer

Përshkrimi i Filmit

Alieni i rëzuar Harry merr identitetin e një mjeku në Kolorado në një qytet të vogël. Duke arritur me një mision sekret, ai fillon të jetojë një jetë të thjeshtë… por gjërat bëhen paksa të vështira kur ai është futur në zgjidhjen e një vrasjeje lokale dhe e kupton se duhet të asimilohet në botën e tij të re. Ndërkohë, ai fillon të luftojë me dilemën morale të misionit të tij dhe duke bërë pyetjet e mëdha të jetës si: “A ia vlen të shpëtohet qenia njerëzore?” dhe “Pse e palosin picën e tyre para se ta hanë?”

Resident Alien (2021)
Resident Alien (2021)
Resident Alien (2021)
Titulli origjinal Resident Alien
Vlerësimi TMDb 8.1 246 vota
Transmetuar në dt: Jan. 27, 2021
Përfunduar në dt: Mar. 31, 2021
Sezone 1
Episodet 10
Kohëzgjatja mesatare 45 minuta
Shpërndarë1

Tituj të Ngjashëm

Titans (2018) me Titra Shqip
Stargirl 2020 me Titra Shqip
Blood of Zeus 2020
Loki 2021 me Titra Shqip
The Vampire Diaries 2009 me Titra Shqip
See (2019) me Titra Shqip
Dinotopia (2002) me Titra Shqip
Trese (2021) me Titra Shqip
WandaVision 2021
Jupiter’s Legacy 2021 me Titra Shqip
Arcane (2021) me Titra Shqip
The Wheel of Time (2021) me Titra Shqip