Professionals 2020

Professionals 2020

Nov. 23, 2020
Vlerësimi juaj: 0
10 1 votë

Sezone dhe episode

1Sezoni 1 Nov. 23, 2020
10

Regjizori

Jeff Most
Regjizori

Aktorët

Tom Welling isVincent Corbo
Vincent Corbo
Brendan Fraser isPeter Swann
Peter Swann
Elena Anaya isGraciela Davila
Graciela Davila
Stevel Marc isTyler 'Trig' Raines
Tyler 'Trig' Raines
Ken Duken isKurt Neumann
Kurt Neumann
Tanya van Graan isRomy Brandt
Romy Brandt
Nic Rasenti isJack 'Hacksaw' Smythe
Jack 'Hacksaw' Smythe
Kai Luke Brummer isDanny Corbo
Danny Corbo

Video trailer

Përshkrimi i Filmit

Pasi sateliti i tyre i përparuar mjekësor shpërthen gjatë nisjes së tij, futuristi miliarder Peter Swann dhe e fejuara e tij, mjekja vizionare Dr. Graciela Davila, i drejtohen një ish oficeri të kundërspiunazhit …

 

Professionals 2020 me Titra Shqip
Professionals 2020
Professionals 2020
Titulli origjinal Professionals
Vlerësimi TMDb 6.4 16 vota
Transmetuar në dt: Nov. 23, 2020
Përfunduar në dt: Dec. 21, 2020
Sezone 1
Episodet 10
Kohëzgjatja mesatare 48 minuta
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

The Falcon and the Winter Soldier 2021
See (2019) me Titra Shqip
Walker 2021
Jupiter’s Legacy 2021 me Titra Shqip
Arcane (2021) me Titra Shqip
Breakout Kings (2011) me Titra Shqip
The Walking Dead (2010) me Titra Shqip
The Pacific 2010
My Name (2021) me Titra Shqip
The Legend of Korra (2012) me Titra Shqip
Sky Rojo 2021
Vagabond (2019)