Primal (2019) me Titra Shqip

Primal (2019) me Titra Shqip

Oct. 08, 2019
Vlerësimi juaj: 0
9 2 vota

Sezone dhe episode

1Sezoni 1 Oct. 08, 2019

Regjizori

Aktorët

Aaron LaPlante isSpear (Voice)
Spear (Voice)
Jon Olson isKrog/Shaman
Krog/Shaman
Tom Kenny isMonkey #1/Monkey #2
Monkey #1/Monkey #2

Video trailer

Përshkrimi i Filmit

Një njeri i shpellave krijon një lidhje me një dinosaur ndërsa ata përpiqen të mbijetojnë në një botë armiqësore.

Primal (2019) me Titra Shqip
Primal (2019) me Titra Shqip
Primal (2019) me Titra Shqip
Primal (2019) me Titra Shqip
Primal (2019) me Titra Shqip
Primal (2019) me Titra Shqip
Primal (2019) me Titra Shqip
Primal (2019) me Titra Shqip
Primal (2019) me Titra Shqip
Primal (2019) me Titra Shqip
Titulli origjinal Primal
Vlerësimi TMDb 8.8 625 vota
Transmetuar në dt: Oct. 08, 2019
Përfunduar në dt: Nov. 01, 2020
Sezone 1
Episodet 10
Kohëzgjatja mesatare 23 minuta
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Methanol (2018) me Titra Shqip
Extant 2014
Vincenzo 2021
Gomorrah (2014) me Titra Shqip
When They See Us (2019)
Y: The Last Man (2021) me Titra Shqip
Terminator: The Sarah Connor Chronicles 2008
Eye Candy (2015) me Titra Shqip
The Wire (2002) me Titra Shqip
The Walking Dead: World Beyond (2020) me Titra Shqip
Yellowjackets (2021) me Titra Shqip
The Walking Dead (2010) me Titra Shqip