Power Book III: Raising Kanan (2021) me Titra Shqip

Power Book III: Raising Kanan (2021) me Titra Shqip

Jul. 18, 2021
Vlerësimi juaj: 0
9 1 votë

Sezone dhe episode

1Sezoni 1 Jul. 18, 2021

Regjizori

Sascha Penn
Regjizori

Aktorët

Mekai Curtis isKanan Stark
Kanan Stark
Patina Miller isRaquel 'Raq' Thomas
Raquel 'Raq' Thomas
Omar Epps isMalcolm Howard
Malcolm Howard
Hailey Kilgore isLaVerne 'Jukebox' Ganner
LaVerne 'Jukebox' Ganner
Toby Sandeman isSymphony Bosket
Symphony Bosket
Lovie Simone isDavina Harrison
Davina Harrison
Malcolm M. Mays isLouis 'Lou-Lou' Thomas
Louis 'Lou-Lou' Thomas
Shanley Caswell isShannon Burke
Shannon Burke

Video trailer

Përshkrimi i Filmit

Në Xhamajkën Jugore të Kuinsit, një 15-vjeçar i quajtur Kanan Stark hedh hapat e parë për t’u bashkuar në biznesin familjar të drogës që udhëhiqet nga mamaja e tij, Raquela Thomas.

Power Book III: Raising Kanan (2021) me Titra Shqip
Power Book III: Raising Kanan (2021) me Titra Shqip
Titulli origjinal Power Book III: Raising Kanan
Vlerësimi TMDb 8.7 22 vota
Transmetuar në dt: Jul. 18, 2021
Përfunduar në dt: Jul. 25, 2021
Sezone 1
Episodet 10
Kohëzgjatja mesatare 52 minuta
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

The Pacific 2010
For Life (2020) me Titra Shqip
Normal People (2020) me Titra Shqip
Jupiter’s Legacy 2021
Loki 2021 me Titra Shqip
Titans (2018) me Titra Shqip
I Am Not Okay with This 2020
Elite Short Stories: Carla Samuel (2021) me Titra Shqip
Driven (2018) me Titra Shqip
The Chair (2021) me Titra Shqip
The O.C. (2003) me Titra Shqip
The Vampire Diaries 2009 me Titra Shqip