Pacific Rim: The Black 2021

Pacific Rim: The Black 2021

Mar. 04, 2021
Vlerësimi juaj: 0
8 1 votë

Sezone dhe episode

1Sezoni 1 Mar. 04, 2021

Regjizori

Craig Kyle
Regjizori

Aktorët

Gideon Adlon isHayley Travis (voice)
Hayley Travis (voice)
Calum Worthy isTaylor Travis (voice)
Taylor Travis (voice)
Erica Lindbeck isLoa (voice)
Loa (voice)
Victoria Grace isMei (voice)
Mei (voice)
Andy McPhee isShane (voice)
Shane (voice)

Video trailer

Përshkrimi i Filmit

Një djalë idealist dhe motra e tij më e vogël naive – janë të detyruar të pilotojnë një Jaeger të braktisur nëpër një peizazh armiqësor në një përpjekje të dëshpëruar për të gjetur prindërit e tyre të zhdukur.

Pacific Rim: The Black 2021
Pacific Rim: The Black 2021
Pacific Rim: The Black 2021
Pacific Rim: The Black 2021
Titulli origjinal Pacific Rim: The Black
Vlerësimi TMDb 8.6 202 vota
Transmetuar në dt: Mar. 04, 2021
Përfunduar në dt: Mar. 04, 2021
Sezone 1
Episodet 7
Kohëzgjatja mesatare 23 minuta
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Lucifer (2016) me Titra Shqip
Terminator: The Sarah Connor Chronicles 2008
The Mandalorian 2019
Dinotopia (2002) me Titra Shqip
The Vampire Diaries 2009 me Titra Shqip
Fear the Walking Dead (2015) me Titra Shqip
Lost in Space 2018
The Nevers 2021 me Titra Shqip
Superman & Lois 2021 me Titra Shqip
Dan Brown’s The Lost Symbol (2021) me Titra Shqip
Cursed (2020)
Impulse (2018) me Titra Shqip