Outer Banks (2020) me Titra Shqip

Outer Banks (2020) me Titra Shqip

Apr. 15, 2020
Vlerësimi juaj: 0
6.7 3 vota

Sezone dhe episode

1Sezoni 1 Apr. 15, 2020
8
2Sezoni 2 Jul. 30, 2021
9
  • Akoma nuk janë vendosur episodet për këtë sezon.

Regjizori

Josh Pate
Regjizori

Aktorët

Video trailer

Përshkrimi i Filmit

I përshkruar si një ndërthurje midis The Goonies dhe Dawson’s Creek, seria Netflix Original kombinon zhanrin adoleshent me aventurën dhe aksionin, merr emrin nga një grup ishujsh në Karolinën e Veriut dhe tërheq shikuesit në një intrigë misterioze.

 

 

Outer Banks – Për çfarë bëhet fjalë?

Outer Banks janë një pjesë e vogël e ishujve jashtë Karolinës së Veriut në Shtetet e Bashkuara jugore që veprojnë si një pengesë midis bregdetit të Shteteve të Bashkuara dhe Oqeanit Atlantik. Adoleshentët që jetojnë atje quhen Pogues, të varfër dhe në prag të ligjshmërisë. Pengesa rivale e ishullit quhet Figura e Tetë dhe adoleshentët e pasur, të cilët e kanë quajtur veten Kooks jetojnë atje.

Kur Pogues kërkojnë babanë e udhëheqësit të tyre, John B., i cili ishte zhdukur në det për nëntë muaj, ata përfundojnë duke u penguar në gjurmët e një thesari legjendar që duket se është i lidhur me zhdukjen e burrit. Ndërkohë, të gjitha llojet e pengesave qëndrojnë në zgjidhjen e misterit, përfshirë dashurinë, drogën, miqësinë dhe çështjet e parave.

Outer Banks (2020) me Titra Shqip
Outer Banks (2020) me Titra Shqip
Outer Banks (2020) me Titra Shqip
Titulli origjinal Outer Banks
Vlerësimi TMDb 8.7 264 vota
Transmetuar në dt: Apr. 15, 2020
Përfunduar në dt: Jul. 30, 2021
Sezone 2
Episodet 20
Kohëzgjatja mesatare 49 minuta
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Mare of Easttown (2021) me Titra Shqip
My Name (2021) me Titra Shqip
Titans (2018) me Titra Shqip
The Serpent 2021
What If…? (2021) me Titra Shqip
Narcos (2015) me Titra Shqip
Cowboy Bebop (2021) me Titra Shqip
Who Killed Sara? (2021)
The K2 (2016) me Titra Shqip
Loki 2021 me Titra Shqip
Dracula 2020
Driven (2018) me Titra Shqip