Only Murders in the Building (2021) me Titra Shqip

Only Murders in the Building (2021) me Titra Shqip

Aug. 31, 2021
Vlerësimi juaj: 0
10 2 vota

Sezone dhe episode

1Sezoni 1 Aug. 31, 2021
10

Regjizori

Steve Martin
Regjizori

Aktorët

Steve Martin isCharles-Haden Savage
Charles-Haden Savage
Martin Short isOliver Putnam
Oliver Putnam
Selena Gomez isMabel Mora
Mabel Mora
Aaron Dominguez isÓscar Torres
Óscar Torres
Amy Ryan isJan Bellows
Jan Bellows

Video trailer

Përshkrimi i Filmit

Gjëra qesharake mund të ndodhin vetëm kur takohen dy komedianë: yjet e serialit Hulu, Steve Martin dhe Martin Short, dy miq të mëdhenj dhe komedianë të mëdhenj, së bashku me yllin ndërkombëtar (aktore, këngëtare, sipërmarrëse) Selena Gomez. Një përzierje shpërthyese për një histori qesharake të ngjyrosur me mister.

 

 

Only Murders in the Building – për çfarë bëhet fjalë?

Charles, Oliver dhe Mabel janë tre të huaj, tre persona që nuk e njohin njëri -tjetrin dhe nuk kanë asgjë të përbashkët, përveç një obsesioni për krimin dhe programet e vërteta të krimit. Derisa një ditë rasti nuk i bashkon ata, dhe është një ditë kur të tre përfshihen përfundimisht në një krim të vërtetë, një histori e vërtetë dhe konkrete larg asaj që ata zakonisht shikojnë, një histori që ka të bëjë me trajtimin e banorët e ndërtesës në të cilën ata njihen. Të tre, natyrisht, do të binden se mund ta zgjidhin çështjen vetëm falë njohurive që kanë bërë përmes programeve televizive.

Only Murders in the Building (2021) me Titra Shqip
Only Murders in the Building (2021) me Titra Shqip
Only Murders in the Building (2021) me Titra Shqip
Only Murders in the Building (2021) me Titra Shqip
Only Murders in the Building (2021) me Titra Shqip
Only Murders in the Building (2021) me Titra Shqip
Only Murders in the Building (2021) me Titra Shqip
Only Murders in the Building (2021) me Titra Shqip
Titulli origjinal Only Murders in the Building
Vlerësimi TMDb 9 271 vota
Transmetuar në dt: Aug. 31, 2021
Përfunduar në dt: Sep. 28, 2021
Sezone 1
Episodet 10
Kohëzgjatja mesatare 33 minuta
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Ginny & Georgia 2021
The Walking Dead: World Beyond (2020) me Titra Shqip
Hache 2019
On My Block (2018) me Titra Shqip
Bullets (2021) me Titra Shqip
Chucky (2021) me Titra Shqip
Skylines 2019
My Name (2021) me Titra Shqip
WandaVision 2021
Alice in Borderland (2020) me Titra Shqip
Hightown (2020) me Titra Shqip
Dexter (2006) me Titra Shqip