On My Block (2018) me Titra Shqip

On My Block (2018) me Titra Shqip

Mar. 16, 2018
Vlerësimi juaj: 0
6 1 votë

Sezone dhe episode

1Sezoni 1 Mar. 16, 2018
7
2Sezoni 2 Mar. 29, 2019
8
3Sezoni 3 Mar. 11, 2020
8
4Sezoni 4 Dec. 04, 2021
  • Akoma nuk janë vendosur episodet për këtë sezon.

Regjizori

Aktorët

Video trailer

Përshkrimi i Filmit

Seriali adoleshent i vlerësuar me çmime i Netflix tregon historitë e moshës madhore të një grupi prej katër miqsh të Los Anxhelosit që po luftojnë për të filluar shkollën e mesme në një lagje të komplikuar dhe të shkatërruar nga krimi.

 

 

On My Block – Për çfarë flet?

Monsé, Cesar, Ruby dhe Jamal janë katër shokë adoleshentë që do të fillojnë shkollën e mesme. Ata jetojnë në një lagje në periferi të jugut të Los Anxhelosit, një vend i vështirë dhe plot probleme, por lidhja e fortë që ekziston midis të gjithë atyre është fokusi kryesor i ekzistencës së tyre.

On My Block (2018) me Titra Shqip
On My Block (2018) me Titra Shqip
On My Block (2018) me Titra Shqip
On My Block (2018) me Titra Shqip
On My Block (2018) me Titra Shqip
Titulli origjinal On My Block
Vlerësimi TMDb 8.5 423 vota
Transmetuar në dt: Mar. 16, 2018
Përfunduar në dt: Mar. 11, 2020
Sezone 4
Episodet 28
Kohëzgjatja mesatare 30 minuta
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Only Murders in the Building (2021) me Titra Shqip
Summertime (2020) me Titra Shqip
Sexify 2021
Modern Love (2019) me Titra Shqip
Made For Love 2021
Dietland (2018)
The Sex Lives of College Girls (2021) me Titra Shqip
WandaVision 2021
Vincenzo 2021
True Beauty 2020
Love 101 (2020) me Titra Shqip
The Chair (2021) me Titra Shqip