NOS4A2 (2019) me Titra Shqip

NOS4A2 (2019) me Titra Shqip

Jun. 02, 2019
Vlerësimi juaj: 0
10 1 votë

Sezone dhe episode

1Sezoni 1 Jun. 02, 2019
10
2Sezoni 2 Jun. 21, 2020
10

Regjizori

Joe Hill
Regjizori

Aktorët

Zachary Quinto isCharlie Manx
Charlie Manx
Jahkara Smith isMaggie Leigh
Maggie Leigh

Video trailer

Përshkrimi i Filmit

Joshës i pavdekshëm që i pëlqen të presë fëmijë në Rolls Royce, për t’u ushqyer më pas me shpirtrat e tyre, ai (ri) takon një grua të re me fuqi të mbinatyrshme që do ta detyrojë atë të pajtohet me të kaluarën. Dhe me të ardhmen.

 

 

NOS4A2 – Për çfarë bëhet fjalë?

Charlie Manx është një trashëgimtar bashkëkohor i Nosferatu, një vampir që ushqehet me shpirtra – duket se ata të të rinjve janë të përsosur – për të mos u plakur kurrë. Pasi ushqehet me të, ai përdor atë që mbetet për të populluar një fshat të krijuar nga imagjinata e tij dhe i riemëruar, në një goditje të origjinalitetit, në Christmasland, nga i cili është ndaluar çdo formë trishtimi.

 

Victoria Vic McQueen është, nga ana tjetër, një artiste e re popullore e cila ka zbuluar dhe rafinuar një procedurë të veçantë që i lejon asaj të rimarrë posedimin e objekteve të humbura. Qasja në këtë cilësi të veçantë ndodh përmes portaleve hapësirë-kohë të cilat natyrisht e vënë atë në kontakt me udhëtarët e tjerë të veçantë. Disa nga këto janë të padëmshme, të tjera shumë interesante, por do të jetë një prej tyre, pikërisht Charlie Manx, i cili bëhet obsesioni i saj.

NOS4A2 (2019) me Titra Shqip
NOS4A2 (2019) me Titra Shqip
NOS4A2 (2019) me Titra Shqip
NOS4A2 (2019) me Titra Shqip
NOS4A2 (2019) me Titra Shqip
NOS4A2 (2019) me Titra Shqip
NOS4A2 (2019) me Titra Shqip
NOS4A2 (2019) me Titra Shqip
NOS4A2 (2019) me Titra Shqip
Titulli origjinal NOS4A2
Vlerësimi TMDb 7.5 302 vota
Transmetuar në dt: Jun. 02, 2019
Përfunduar në dt: Aug. 23, 2020
Sezone 2
Episodet 20
Kohëzgjatja mesatare 43 minuta
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Sex Education (2019) me Titra Shqip
Trese (2021) me Titra Shqip
Respect 2020
Almost Human (2013) me Titra Shqip
Love 101 (2020) me Titra Shqip
Godfather of Harlem 2019 me Titra Shqip
Lost in Space 2018
Dominion 2014
Cursed (2020)
Cruel Summer (2021) me Titra Shqip
Pacific Rim: The Black 2021
Eye Candy (2015) me Titra Shqip