Normal People (2020) me Titra Shqip

Normal People (2020) me Titra Shqip

Apr. 26, 2020
Vlerësimi juaj: 0
10 1 votë

Sezone dhe episode

1Sezoni 1 Apr. 26, 2020
9

Regjizori

Regjizori

Aktorët

Daisy Edgar-Jones isMarianne Sheridan
Marianne Sheridan
Paul Mescal isConnell Waldron
Connell Waldron

Video trailer

Përshkrimi i Filmit

Normal People, të bazuar në një roman, është një histori dashurie, marrëdhëniesh, ndjenjash, thjesht një rrugë jete e dy të rinjve “normalë” që rriten së bashku në Irlandë, një histori në të cilën mund të gjejmë veten, drejtuar nga Lenny Abrahamson (Frank ) dhe Hettie Macdonald (Fortitude).

 

 

Normal People – për çfarë bëhet fjalë?

Marianne është një vajzë inteligjente, me një tendencë për të qenë e vetmuar, Connell është një tip tërheqës, simpatik. Marrëdhënia e tyre fillon në shkollën e mesme dhe pavarësisht ulje -ngritjeve ajo vazhdon edhe në kolegj, duke kaluar kohë të vështira edhe për shkak të mjediseve të ndryshme familjare të secilit. Me kalimin e kohës, padyshim, të dy gjithashtu ndryshojnë dhe transformohen, për shembull Marianne fiton më shumë besim tek vetja ku në fillim Connell ishte më “popullori” i të dyve në shkollën e mesme dhe për këtë arsye ata madje e kishin mbajtur të fshehur historinë e tyre.

Normal People (2020) me Titra Shqip
Normal People (2020) me Titra Shqip
Normal People (2020) me Titra Shqip
Normal People (2020) me Titra Shqip
Normal People (2020) me Titra Shqip
Normal People (2020) me Titra Shqip
Normal People (2020) me Titra Shqip
Normal People (2020) me Titra Shqip
Titulli origjinal Normal People
Vlerësimi TMDb 7.9 581 vota
Transmetuar në dt: Apr. 26, 2020
Përfunduar në dt: Apr. 26, 2020
Sezone 1
Episodet 12
Kohëzgjatja mesatare 30 minuta
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

The Mess You Leave Behind (2020) me Titra Shqip
Summertime (2020) me Titra Shqip
Y: The Last Man (2021) me Titra Shqip
Extant 2014
Camelot 2011
The Falcon and the Winter Soldier 2021
The Pacific 2010
Baby (2018) me Titra Shqip
Bridgerton 2020
Made For Love 2021
Squid Game (2021) me Titra Shqip
Love Alarm 2019