My Name (2021) me Titra Shqip

My Name (2021) me Titra Shqip

Oct. 15, 2021
Vlerësimi juaj: 0
8 1 votë

Sezone dhe episode

1Sezoni 1 Oct. 15, 2021
8

Regjizori

Kim Jin-min
Regjizori

Aktorët

Han So-hee isYoon Ji-woo
Yoon Ji-woo
Park Hee-soon isChoi Mu-jin
Choi Mu-jin
Ahn Bo-hyun isJeon Pil-do
Jeon Pil-do
Kim Sang-ho isCha Gi-ho
Cha Gi-ho
Lee Hak-joo isJung Tae-joo
Jung Tae-joo
Chang Ryul isDo Gang-jae
Do Gang-jae

Video trailer

Përshkrimi i Filmit

Thrilleri korean “My Name” premton një dozë të plotë veprimi dhe një komplot të ndërlikuar plot kthesa: ai propozon tipologjinë e veprimit të shumë serialeve dramatike të përqendruara zakonisht te një protagonist mashkull, i cili këtu bëhet një protagonist i ri dhe femër, tashmë shumë e njohur për interpretimin e saj intensiv.

 

 

My Name – Për çfarë bëhet fjalë?

Pas vrasjes së babait të saj, një grua e re vendos të hakmerret dhe të gjejë fajtorin me çdo kusht, edhe nëse kjo do të thotë të mbështetet në mbrojtjen (dhe rrjedhimisht të njohurit) e bosit më të madh kriminal në qytet. Por kontakti me botën e krimit nuk i mjafton dhe për këtë vendos të provojë edhe kartën e kundërt, me rekomandimin e kriminelit: u regjistrua në radhët e policisë së qytetit për të vepruar si e infiltruar.

My Name (2021) me Titra Shqip
My Name (2021) me Titra Shqip
My Name (2021) me Titra Shqip
My Name (2021) me Titra Shqip
My Name (2021) me Titra Shqip
My Name (2021) me Titra Shqip
My Name (2021) me Titra Shqip
My Name (2021) me Titra Shqip
My Name (2021) me Titra Shqip
Titulli origjinal 마이 네임
Vlerësimi TMDb 8.5 229 vota
Transmetuar në dt: Oct. 15, 2021
Përfunduar në dt: Oct. 15, 2021
Sezone 1
Episodet 8
Kohëzgjatja mesatare 50 minuta
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

WandaVision 2021
Impulse (2018) me Titra Shqip
Sexify 2021
30 Coins 2020
Chernobyl: Aftermath (2016) me Titra Shqip
Solo (2016) me Titra Shqip
Sweet Tooth (2021) me Titra Shqip
The Pacific 2010
Respect 2020
Invasion (2021) me Titra Shqip
Hellbound (2021) me Titra Shqip
The Flash (2014) me Titra Shqip