Money Heist: From Tokyo to Berlin (2021) me Titra Shqip

Money Heist: From Tokyo to Berlin (2021) me Titra Shqip

Sep. 03, 2021
Vlerësimi juaj: 0
10 2 vota

Sezone dhe episode

1Sezoni 1 Sep. 03, 2021
10

Regjizori

Álex Pina
Regjizori

Aktorët

Video trailer

Përshkrimi i Filmit

Regjisorët dhe aktorët pas personazheve të “Money Heist” si Tokio dhe Profesori flasin për procesin emocional artistik të xhirimit të serisë.

Money Heist: From Tokyo to Berlin (2021) me Titra Shqip
Titulli origjinal La Casa de Papel: de Tokio a Berlín
Vlerësimi TMDb 7.7 9 vota
Transmetuar në dt: Sep. 03, 2021
Përfunduar në dt: Sep. 03, 2021
Sezone 1
Episodet 2
Kohëzgjatja mesatare 53 minuta
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

The Last Dance (2020)
Human Body: Pushing the Limits (2008) me Titra Shqip
Marvel Studios: Legends 2021
Cosmos (2014) me Titra Shqip
The Walking Dead – Origins (2021) me Titra Shqip