Mindhunter (2017) me Titra Shqip

Mindhunter (2017) me Titra Shqip

Oct. 13, 2017
Vlerësimi juaj: 0
10 1 votë

Sezone dhe episode

1Sezoni 1 Oct. 13, 2017
10
2Sezoni 2 Aug. 16, 2019
10

Regjizori

Joe Penhall
Regjizori

Aktorët

Jonathan Groff isHolden Ford
Holden Ford
Holt McCallany isBill Tench
Bill Tench
Anna Torv isWendy Carr
Wendy Carr
Stacey Roca isNancy Tench
Nancy Tench

Video trailer

Përshkrimi i Filmit

Mindhunter zhvillohet në një kohë kur përkufizimi i vrasësit serial nuk ishte krijuar ende. Ai zhytet në rrënjët e së keqes dhe ndjek strukturat psikologjike të vendosura pas vrasësve më brutalë me një qëllim teorik dhe praktik: të përcaktojë shkaqet që çojnë në kryerjen e një krimi dhe të nxjerrë profile të sakta për të identifikuar shpejt fajtorët e ardhshëm, duke parashikuar veprimet e tyre për të shmangur gjurmët e gjata të gjakut.

Mindhunter (2017) me Titra Shqip
Mindhunter (2017) me Titra Shqip
Mindhunter (2017) me Titra Shqip
Mindhunter (2017) me Titra Shqip
Mindhunter (2017) me Titra Shqip
Mindhunter (2017) me Titra Shqip
Mindhunter (2017) me Titra Shqip
Mindhunter (2017) me Titra Shqip
Mindhunter (2017) me Titra Shqip
Mindhunter (2017) me Titra Shqip
Titulli origjinal Mindhunter
Vlerësimi TMDb 8 1,301 vota
Transmetuar në dt: Oct. 13, 2017
Përfunduar në dt: Aug. 16, 2019
Sezone 2
Episodet 19
Kohëzgjatja mesatare 50 minuta
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Elite (2018) me Titra Shqip
Stargirl 2020 me Titra Shqip
My Name (2021) me Titra Shqip
Sky Rojo 2021
Elite Short Stories: Carla Samuel (2021) me Titra Shqip
Cowboy Bebop (2021) me Titra Shqip
Dan Brown’s The Lost Symbol (2021) me Titra Shqip
The Gift (2019) me Titra Shqip
I Am Not Okay with This 2020
Lost in Space 2018
The Night Manager (2016) me Titra Shqip
The Walking Dead (2010) me Titra Shqip