Methanol (2018) me Titra Shqip

Methanol (2018) me Titra Shqip

Apr. 22, 2018
Vlerësimi juaj: 0
7 1 votë

Sezone dhe episode

1Sezoni 1 Apr. 22, 2018

Regjizori

Regjizori

Aktorët

Lukáš Vaculík isJiří Malota
Jiří Malota
David Máj isRudolf Fulín
Rudolf Fulín
Kristýna Podzimková isIveta Ozanová
Iveta Ozanová
Veronika Freimanová isJaroslava Gawlasová
Jaroslava Gawlasová
Dušan Sitek isJosef Gawlas
Josef Gawlas
Vladimír Kratina isKarel Chmiela
Karel Chmiela
Martin Finger isKpt. Tomáš Zakopal
Kpt. Tomáš Zakopal
Jiří Hána isAnalitik Hána
Analitik Hána

Video trailer

Përshkrimi i Filmit

Bazuar në një histori të vërtetë. Në vitit 2012, detektivët përballen me çështjen më të tmerrshme në histori. Brenda disa javësh, një koktej bëhet shkak për shumë vdekje dhe terrorizon vendin. Një gotë, verbohesh. Dy gota, vdes.

Methanol (2018) me Titra Shqip
Titulli origjinal Metanol
Vlerësimi TMDb 9 1 vota
Transmetuar në dt: Apr. 22, 2018
Përfunduar në dt: Apr. 29, 2018
Sezone 1
Episodet 2
Kohëzgjatja mesatare 90 minuta
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

The Gift (2019) me Titra Shqip
The O.C. (2003) me Titra Shqip
The Serpent 2021
Fear the Walking Dead (2015) me Titra Shqip
Fatma 2021
Gomorrah (2014) me Titra Shqip
Rédl (2018) me Titra Shqip
Narcos (2015) me Titra Shqip
Sex/Life (2021) me Titra Shqip
Dietland (2018)
Broadchurch (2013) me Titra Shqip
Mare of Easttown (2021) me Titra Shqip