Marvel Studios: Legends 2021

Marvel Studios: Legends 2021

Jan. 08, 2021
Vlerësimi juaj: 0
5 1 votë

Sezone dhe episode

1Sezoni 1 Jan. 08, 2021

Regjizori

Regjizori

Aktorët

Video trailer

Përshkrimi i Filmit

Rishikoni heronjtë epikë, anti-heronjtë dhe momentet nga e gjithë MCU në përgatitje të historive që do të vijnë akoma. Secili segment dinamik futet drejtpërdrejt në seritë e ardhshme – duke vendosur bazën për ngjarjet e ardhshme. Ky serial ndërthur së bashku fijet e shumta që përbëjnë Universin Kinematik të Marvel.

 

Shënim për Marvel Studios: Legends 2021 me Titra Shqip

Sezoni i parë i këtij seriali ka 6 seri por jane te perfshira të gjitha seritë ne nje film te vetëm.

Marvel Studios: Legends 2021
Marvel Studios: Legends 2021
Titulli origjinal Marvel Studios: Legends
Vlerësimi TMDb 7.7 419 vota
Transmetuar në dt: Jan. 08, 2021
Përfunduar në dt: Jun. 04, 2021
Sezone 1
Episodet 8
Kohëzgjatja mesatare 8 minuta
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Money Heist: From Tokyo to Berlin (2021) me Titra Shqip
Cosmos (2014) me Titra Shqip
The Last Dance (2020)
The Walking Dead – Origins (2021) me Titra Shqip
Human Body: Pushing the Limits (2008) me Titra Shqip