Lupin 2021 me Titra Shqip

Lupin 2021 me Titra Shqip

Jan. 08, 2021
Vlerësimi juaj: 0
10 1 votë

Sezone dhe episode

1Sezoni 1 Jan. 08, 2021

Regjizori

George Kay
Regjizori

Aktorët

Omar Sy isAssane Diop
Assane Diop

Video trailer

Përshkrimi i Filmit

Prodhuar nga Gaumont për Netflix, seriali francez vendos Omar Sy në rolin e një protagonisti që përdor karakterin e hajdutit zotëri si frymëzim: një histori detektive që lidh të kaluarën dhe të tashmen në kërkimin e një drejtësie të shumëpritur.

 

Lupin – Për çfarë bëhet fjalë?

Assane Diop tërheq dhimbjen e vdekjes së babait të tij nga adoleshenca, i cili vdiq njëzet e pesë vjet më parë pasi u akuzua për një krim që ai nuk e bëri. Njeriu është i vendosur të sqarojë dhe nëse është e mundur të bëjë drejtësi dhe për këtë ai frymëzohet nga aventurat e të dashurit të tij Arsene Lupin për t’iu përkushtuar pasionit të tij të madh: vjedhjes.

Lupin 2021 me Titra Shqip
Lupin 2021 me Titra Shqip
Lupin 2021 me Titra Shqip
Lupin 2021 me Titra Shqip
Lupin 2021 me Titra Shqip
Lupin 2021 me Titra Shqip
Lupin 2021 me Titra Shqip
Lupin 2021 me Titra Shqip
Lupin 2021 me Titra Shqip
Lupin 2021 me Titra Shqip
Titulli origjinal Lupin
Vlerësimi TMDb 7.9 860 vota
Transmetuar në dt: Jan. 08, 2021
Përfunduar në dt: Jun. 11, 2021
Sezone 1
Episodet 10
Kohëzgjatja mesatare 48 minuta
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

DC’s Legends of Tomorrow (2016) me Titra Shqip
The Mess You Leave Behind (2020) me Titra Shqip
Gomorrah (2014) me Titra Shqip
Elite (2018) me Titra Shqip
The Falcon and the Winter Soldier 2021
Pretty Little Liars (2010) me Titra Shqip
For Life (2020) me Titra Shqip
Primal (2019) me Titra Shqip
Bodyguard 2018
Respect 2020
Baby (2018) me Titra Shqip
Dracula 2020